Sylwia Nowak, aktorka, która zaczynała w serialu „Miłość na bogato” oraz piosenkarka, prywatnie jest szczęśliwą mężatką od trzech lat. Z okazji urodzin ukochanego, przygotowała mu niezwykły prezent.

TYLKO U NAS: Sylwia Nowak wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Sylwia Nowak świętuje urodziny męża.

Sylwia Nowak przygotowała dla Bartłomieja aż trzy niespodzianki. Organizuje imprezę i napisała dla niego piosenkę „Nieobojętny”, w której dziękuje swojemu ukochanemu za wsparcie, pomoc i miłość.

Trzeci prezent jest bardzo zaskakujący i oryginalny. Sylwia podaruje mężowi bilet na Marsa! Lot jest zaplanowany na 2026 rok przez NASA – na czerwoną planetę poleci imię jej ukochanego.

Sylwia Nowak ma dla męża niezwykły prezent

Sylwia Nowak i jej parter poznali się w 2017 roku. Na początku nic nie wskazywało, że będzie z tego wielka miłość, bo gwiazda była bardzo oporna na jego względy.  Poprzedni związek dał jej mocno w kość. Jednak upór partnera sprawił, że Sylwia przekonała się, aby spróbować stworzyć nowy związek. On poprosił ją o rękę po pół roku, a sześć miesięcy później stali już przed ślubnym kobiercem w uroczym małym, białym kościele przy klasztorze Benedyktynek-Sakramentek przy Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Za namową Bartłomieja, który nie chciał hucznego wesela, zrobili przyjęcie dla najbliższej rodziny na 25 osób w Amber Roomie, a następnego dnia polecieli w egzotyczną podróż poślubną zwiedzając Singapur, Bali oraz wyspę Lombok. Para jest już trzy lata po ślubie i myślą o powiększeniu rodziny.

Ślub Sylwii Nowak i Bartłomieja

Na co dzień Sylwia nagrywa piosenki, a na jesień zobaczymy ją również w serialu „Pierwsza miłość. Wcieli się w postać studentki architektury.

Nieoczekiwanie spotka na swojej drodze Michała Domańskiego (postać grana przez Wojciecha Błacha), który zaoferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór zakończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Kasia stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler (grana przez Grażynę Wolszczak). Przebojowa studentka będzie musiała zdecydować czy jest gotowa by złamać prawo…

scena z: Sylwia Nowak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Nowak, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Nowak, fot. Baranowski/AKPA