Katarzyna Pytel, znana jako Pani Ekscelencja to popularna blogerka, której znakiem charakterystycznym była wyrazista fryzura. Na początku miała długie, rude włosy, później przybrały one nieco bardziej różowy odcień.

Polska blogerka schudła 17 kg – niektórzy twierdzą, że teraz jest ZA CHUDA

Blogerka zdecydowała się na ogromną metamorfozę. Została blondynką! Nową fryzurę zawdzięcza DW Creative GROUP.

Na swoim Instagramie napisała:

Nie poznaję się patrząc w lustro, jest strasznie duży szok, w odbiciu ktoś zupełnie inny, nie ja. Jestem zadziwiona efektem.

Wyprzedziła DEYNN i MAFFASHION. Kto rządzi na Instagramie?

Jak wam się podoba Pani Ekscelencja w nowej, grzeczniejszej wersji?

A kto to? 😃 Oto efekty pierwszej dużej metamorfozy od wielu lat 😃 Wywalczyliśmy dziś w @dwcreativegroup z niemal czarnej góry i rudości/różu blond ❤️ Nie poznaję się patrząc w lustro, jest strasznie duży szok, w odbiciu ktoś zupełnie inny, nie ja. Jestem zadziwiona efektem 😱 Boże, jak ja potrzebowałam zmian!!! Darek, Natalia, Jacek, dziękuję Wam najmocniej za tyle pracy, którą dziś wykonaliście! I cieszę się, że po niemal dwóch latach stałych wizyt wreszcie udało Wam się namówić mnie na metamorfozę 😃 Jak Wam się podoba Halina blondyna?! 😱😍😃 Zobacznie Insta Story ❤️ MAM TYLE WIADOMOŚCI PRYWATNYCH, ŻE NIE NADĄŻAM ODPISYWAĆ! ❤️ Każdemu zaraz odpiszę!!! 😃 Aaaaaaaaaaa!!!!!

Post udostępniony przez PaniEkscelencja (@paniekscelencja)

WOW! Takiej metamorfozy nie spodziewalibyście się po Pani Ekscelencji

WOW! Takiej metamorfozy nie spodziewalibyście się po Pani Ekscelencji