Wpadki roku 2011
Dziś to, co Kozaczek lubi najbardziej. Proponujemy Wam przegląd wpadek minionego roku. Tych małych i tych naprawdę dużych. Tych zabawnych i tych żenujących.
Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!
Będą wpadki językowe, najbardziej dziwaczne wypowiedzi, które wzbudziły Wasze rozbawienie. Będzie trochę gaf i wpadek poczynionych z niewiedzy (a może ignorancji).
Zobaczcie nasz ranking i zagłosujcie w sondzie.
Które z tych wydarzeń zasługuje – Waszym zdaniem – na miano największej wpadki roku?
1. Agnieszka Orzechowska, czyli polska Angelina Jolie, aresztowana. Celebrytka, która była nawet gościem Kuby Wojewódzkiego, szybko spadła z 3. ligi celebrytów do podziemia. Przestępczego – dodajmy. Policja
poszukująca dziewczyny listem gończym, aresztowała ją za udzielanie narkotyków.
2. Anna Bałon – \”Serce mi tak łup łup łup łup łup łup\”, \”a ja książki nie wzięłam…\”, \”jaram się tym, że teraz taka jestem ładna i taka szczupła\” – te słowa Ani zaistniały jako kultowe i trafiły do obiegu popkultury. Doczekały się nawet powielania na T-shirtach! Anna zaliczyła sporo wpadek, ale chyba sporo się na nich nauczyła. I to się liczy.
3. Barack Obama – jako gość Królowej Angielskiej nie został wystarczająco dobrze poinformowany na temat obowiązującej tam etykiety. W efekcie zaliczył spektakularną wpadkę, z której śmiała się cała Wielka Brytania. I nie tylko. Zamiast przerwać wygłaszanie toastu, gdy rozległy się dźwięki hymnu Wielkiej Brytanii, Obama kontynuował tyradę. W efekcie toast mógł sobie wznieść… sam.
4. Beyonce – dziś zakłada luźne stroje, ale zanim zaszła w ciążę, z upodobaniem wbijała się w ciasne kreacje.
Czasem tak ciasne, że gwiazda nie mogła się poruszać. Na jednej z imprez upchnięta w sukienkę od Pucci Bee z trudem
wspięła się po schodach – i to tylko dzięki pomocy męża oraz ochroniarzy. W nagrodę za szykowny styl usłyszała…
gwizdy.
5. Bronisław Komorowski – nasz prezydent zafundował nam w tym roku sporo wpadek, my miłosiernie wytkniemy mu jedną. Podczas spotkania Trójkąta Weimarskiego prezydent, który był gospodarzem zjazdu, zamiast poczekać, aż jego goście zajmą swoje miejsca, usiadł pierwszy, czym wprawił w lekką konsternację Angelę Merkel i Nicolasa Sarkozy’ego.
6. Christina Aguilera – śpiewając hymn amerykański na finałach Super Bowl gwiazda pomyliła słowa. My podeszliśmy do tego ze zrozumieniem – pamiętaliśmy jeszcze większą wpadkę Edyty Górniak.
7. Ewa Minge – za wpadkę uznaliśmy nie tyle efekty zamiłowania projektantki do chirurgii plastycznej, co jej zapewnienia, że swój wygląd zawdzięcza genom i zdrowemu stylowi życia. Część Czytelniczek zadeklarowała, że jeśli od spania przy otwartym oknie zyskuje się taki wygląd, to one wolą nie wietrzyć swoich sypialni.
8. Magda Mołek – niechcący \”uśmierciła\” Nergala. W czasie jednego z wydań Dzień Dobry TVN prezenterka wypaliła: Żyjemy od kilku tygodni smutną wiadomością o śmierci Nergala… – na szczęście zareagował Andrzej Sołtysik: Magda nie! O CHOROBIE! – poprawił ją szybko. Biedna Mołek. Nie wiedziała, gdzie się podziać.
9. Maja Sablewska – znów wpadka językowa. Przejęzyczenie, ale od razu stało się powodem ironicznych komentarzy (nawet ze strony dziennikarzy rodzimej stacji Sablewskiej). Cieszę się, że zeszłeś na ziemię – powiedziała tylko Maja. I tak się zaczęło.
10.Rozalia Mancewicz – Polska jest dla mnie… Jest dla mnie… Symbolem… Symbolem… Tak! Mojej ojczyzny, dokładnie! – plątała się nasza miss w jednym z wywiadów. Na swe usprawiedliwienie Rozalia mogła powiedzieć, że pytanie dziennikarza było wyjątkowo filozoficzne.
11. Ryszard Kalisz, który zamiast frazy \”Zjednoczone Królestwo\”, wypalił coś, co zabrzmiało jak \”Zjednoczone K*restwo\”. Śmiejemy się z tego do dziś.
12. Hanka Mostowiak i jej śmierć. Śmierć \”w kartonach\” – jak przedstawili ją pomysłowi internauci. Najgłupsza, najbardziej idiotyczna śmierć. No cóż – scenarzyści wykazali się wielką fantazją.
13. Kim Kardashian i jej rozwód. Pół roku przygotowań, afera na cały świat i rozwód po dwóch miesiącach.
co do sablewskiej – przejęzyczenie, jasneeeeeeee… laska nie ma wykształcenia to skąd ma znać poprawną formę. ciągle na ulicy słyszę ‘zeszłeś’ i ’poszłeś’. nie sądzę, aby sablewska była lepsza.
bałon to ta od ” wi wi wi”?
Anna Bałon według mnie
Rozalka nie wiedziała czym dla niej jest Polska?? szok poległa na tak prostym pytaniu. Oj Polko Polko
Anna Bałon … największa wpadka roku 😀
moim zdaniem największa wpadka to ROZALIA MACEWICZ!!!!!!!!!!
Tylko śmierć Hanki, reszta to zwykłe wpadki, każdy może je zaliczyć, wielka heca
Mołek to wybitna kretynka!
Hania Bronek i Rysiek:P
`wydaje mi sie ze Komorowski poniewaz to wstyd dla calego narodu
gość, 28-12-11, 19:28 napisał(a):bąk puszczony na wizji przez Prokopaprzecież to magia telewizji śniadaniowej z przekazem na żywo, dobrze że nie mam TV w 4D
Tak na marginesie – NERGAL rok temu miał robiony przeszczep-nie dawno pisaliście, że minęła rocznica… Wpadka Magdy Mołek miała miejsce 19 września 2010!!, więc nie jest wpadką roku 2011. Brak słów. Po raz kolejny ( nie wiem który to już ) pozdrawiam osobę, która bezmyślnie wrzuca tekst…
bąk puszczony na wizji przez Prokopa
Ze śmiercią Nergala to było dobre. A co do Obamy. To nie on zaliczył wpadkę tylko “szanowna” monarchia. Jak w połowie przemówienia można komuś wpierdzielić się z hymnem?
gość, 28-12-11, 12:01 napisał(a):HANKA UMARŁA NA TĘTNIAKA! SKOŃCZCIE JUŻ Z TYMI KARTONAMI! to po kiego grzyba wjechała w kartony???? mogła po prostu zjechać z drogi… w ścianę, drzewo, słup… te kartony to celowe działanie. mówię wam. to zemsta! ;))
jakby wszyscy byli bardziej uważni to zauważyliby w dalszych (i nie tylko) odcinkach, że Hanka miała krwiaka, który w wyniku wypadku, nerwów po prostu pękł … -.-
a gdzie wpadka popek z magikiem
gość, 28-12-11, 12:40 napisał(a):Hanka góra:Dto nie byla wpadka Hanki tylko scenarzysty serialu. Hanka nie miala za duzo do powiedzenia 🙂
Minge wygląda jak słynna kobieta kot…
Butterflies, 28-12-11, 16:53 napisał(a):Ze śmiercią Nergala to było dobre. A co do Obamy. To nie on zaliczył wpadkę tylko “szanowna” monarchia. Jak w połowie przemówienia można komuś wpierdzielić się z hymnem?na tym polegaja silne tradycje, ze nie zrywa sie z nimi tylko dla jednej osoby, ktora zaczyna przemowienie w nieodpowiednim momencie
dla mnie żenujące jest wbić się w sukienke a nie poruszyć się już w niej!
christina spiewa hymny od dzieciaka i nigdy sie nie pomylila, dla mnie to nie jest jakis flop
gość, 28-12-11, 09:25 napisał(a):Magda Mołek przebiła wszystkich 😀 Zgadzam się w 100% ! Mołek jest tylko jedna:D
Mołek to idiotka , kto ją tam trzyma w tej telewizji na nią się patrzeć nie da a co dopiero słuchać
gość, 28-12-11, 09:23 napisał(a):mi brakuje Anki Popek i jej rozmowy z Rahimem o MagikuA mnie nie brakuje, bowiem oglądałam program i nie było to tak, jak później pokazywano w Internecie. Popek spytała, czy rozmawiali z nim przed jego śmiercią.
jESLI CHODZI o Obame to uwazam ze to jest beznajdziejne smiac sie z niego, ze wyglosil toast a nikt nie reagowal bo sztywna sztuczna etykieta tego zabrania. Nie zyciowe poprotu jezt zycie na dworze UK
zastanawiam się pomiedzy kim ,bałon a Hanką ;P
Bałon i Komorowski
Ewa MInge jest naszym kosmita po prostu
A gdzie Prokop pierdzący na wizji ?:D
beyonce i sukienka? chyba beyonce i UDAWANA CIAZA
trudny wybór.
Hanka góra:D
HANKA UMARŁA NA TĘTNIAKA! SKOŃCZCIE JUŻ Z TYMI KARTONAMI!
MINGE WYGLADA JAK POTWOR DLACZEGO ONA NIE CHCE UWIERZYC ZE TO STRASZNE CO ZE SOBA ROBI TAKA ZDOLNA BABKA?!!!
Sablewska to była jedna wielka wpadka.
ja chcialabym zaproponowac kolejna kandydujaca pozycje:redaktorka kozaczka, aspirujaca dziennikarka, ktora pisze NIESPELNY ROZUMUbo przyznam, ze bardziej mnie bawi taki blad w wykonaniu aspirujacej dziennikarki niz w wykonaniu domoroslej pani menago
Xtina jest udana ;d
hanka pierwsze miejsce
gość, 28-12-11, 10:05 napisał(a):a jak Herbus palneła osama juz wyjechał!!!!! hahahto było dobre! Powinni ją dopisać do wpadek 😀
No tak, przecież Minge to sama natura, jak można w to wątpić 😉 Strach sypialnie wietrzyć.. Swoją drogą Rozalia też błysnęła inteligencją obalając mit głupiej miss –nie potrafiąc się wysłowić przy tak prostym, ‘filozoficznym’ pytaniu
1)Śmierć Hanki2) Komorowski3) MInge
a jak Herbus palneła osama juz wyjechał!!!!! hahah
Magda Mołek przebiła wszystkich 😀
BRONISŁAW KOMOROWSKI SZCZYT CHAMSTWA I WIEŚ GŁOSUJCIE NA NIEGO MA SZANSE WYGRAĆ !
mi brakuje Anki Popek i jej rozmowy z Rahimem o Magiku
no Angelina dala popis