Wybory prezydencie – to temat, który rozgrzewa teraz do czerwoności wszystkie media. Wyniki pierwszej tury były dla wielu sporym zaskoczeniem. Kto obstawiał, że Andrzej Duda wygra z Bronisławem Komorowskim, a Paweł Kukiz zyska ponad dwadzieścia procent poparcia? Co wydarzy się w drugiej turze? Na kogo liczniej zagłosujemy? Wróżbita Maciej zna pewne odpowiedzi.

Wróżbita zamieścił na FB intrygujący wpis. Twierdzi, że lepszym rozwiązaniem byłaby wygrana Andrzeja Dudy:

To oczywiste, że Andrzej Duda jest w lepszym położeniu niż Bronisław Komorowski.
Dlaczego?
No to trochę o numerologii…
Otóż za 4 miesiące Andrzej Duda będzie w 4 roku numerologicznym, który nada mu znacznie więcej obowiązków. Czeka go dużo pracy, wysiłku i starań. Obecnie z drugiego liczenia już jest w 2 roku własnym, który oznacza, że jest chętny współpracować i może liczyć na poparcie innych.
Natomiast Bronisław Komorowski jest już w 9 roku własnym, który powoduje odcięcie, wyobcowanie i porażki. Jakby tego było mało, po wrześniu będzie pod wpływem dwóch dziewiątek, bo niestety wchodzi z pierwszego liczenia w 9 rok numerologiczny. A jest to rok wycofania i odsunięcia.
Nawet jeśli Komorowski wygra, choć numerologia sprzyja bardziej Dudzie, możemy żałować, a on sam nie będzie przez nas akceptowany i szanowany. Nie naprawi Polski w swoich fatalnych latach numerologicznych, a jedynie może ją bardziej pogrążyć.

Mądrze prawi?

To oczywiste, że Andrzej Duda jest w lepszym położeniu niż Bronisław Komorowski. Dlaczego? No to trochę o…

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 19 maja 2015

Wróżbita Maciej o przyszłości kandydatów na prezydenta

Wróżbita Maciej o przyszłości kandydatów na prezydenta

Wróżbita Maciej o przyszłości kandydatów na prezydenta

Znalezione w sieci! 󾌴󾌴󾌴

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 18 maja 2015