Blanka Lipińska, autorka erotycznych kryminałów „365 dni” i „Ten dzień” publikuje na łamach CKM felietony o życiu erotycznym Polaków i Polek. Najnowszy tekst Blanki dotyczy krzyków podczas seksu.

Blanka Lipińska – felietony o seksie w CKM

Blanka zaczyna swój felieton opisem scenki:

Godzina popołudniowa (koło siedemnastej), a zza ściany dobiegają dźwięki trzeszczącego łóżka i krzyki ekstazy. Sąsiadka nadstawia ucho i z zażenowaniem odkrywa, że ktoś ośmielił się uprawiać obok seks. Co gorsza, nie robi tego po cichu i w przyjemnym mroku nocy, ale w biały dzień, jęcząc wniebogłosy!

Dalej Lipińska przedstawia standardową reakcję sąsiadki zgorszonej krzykami dobiegającymi zza ściany. Jednocześnie zestawia popołudniową kochającej się pary z warkotem wiertarki, którą sąsiad Stanisław świdruje mózgi mieszkańców bloku w wolną sobotę.

Blanka Lipińska w CKM pisze, jak dobrze… robić dobrze (+18 l.)

Lipińska zastanawia się, dlaczego krzyk podczas seksu jest zakazany, podczas gdy wycie wiertarki uchodzi na normalne. Pisarka nie chce się pogodzić z tym, że seks wciąż jest w polskich blokach tematem tabu. Zachęca do tego, byśmy przestali się krępować i kontrolować.

Tak jak wiertarka pana Stasia nas nie zabije, a ewentualnie uniemożliwi spokojny odbiór Dzień Dobry TVN, tak od jednego głośniejszego seksu dziecko sąsiadki nie dostanie traumy do końca życia , a ludzkość nie zejdzie na psy – pisze Blanka.

Dawna seksbomba, Jennifer Love Hewitt, walczy ze zbędnymi kilogramami – paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy wychodziła z siłowni

Cały felieton Blanki z zachętą do większego luzu w naszych domach (i łóżkach) znajdziecie w nowym numerze CKM.

 

okładka CKM kwiecień 2019 Blanka Lipińska pokazuje tatuaże
Blanka Lipińska w czerwonej bluzie i koczku Blanka Lipińska
Blanka Lipińska w białej sukience na imprezie Playboya