Robert Lewandowski tuż po świętach udał się prywatnym samolotem z żoną i przyjaciółmi do Dubaju. Wybrał ten kierunek między innymi, dlatego, że musiał pojawić się na gali Globe Soccer Awards, podczas której otrzymał nagrodę im. Diego Maradony dla najlepszego strzelca roku oraz wyróżnienie dla najlepszego piłkarza roku według użytkowników TikToka. Polacy, zamiast cieszyć się nagrodami Lewandowskiego na arenie międzynarodowej, internauci zwrócili uwagę na bardzo drogą sukienkę Anny Lewandowskiej od Dolce&Gabbana za niemal 30 tysięcy złotych.

Anna Kalczyńska broni sukienki Anny Lewandowskiej!

Robert Lewandowski w bardzo drogim zegarku

Teraz Internet huczy od drogiego zegarka na ręce Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz spotkał się także z fanami i udzielił wywiadu na dubajskim Expo 2020, podczas którego miał na sobie luksusowy zegarek Aquanaut Chronograph 5968 „Khaki Green” marki Patek Philippe, ozdobiony 18-karatowym białym złotem.

Taki gadżet Lewego kosztował 225 tys. dol., czyli ponad 900 tys. zł.

Jednak warto zauważyć, że piłkarz Bayernu Monachium może pochwalić się ogromnymi zarobkami, nawet wśród piłkarzy. Lewandowski jest najlepiej opłacanym piłkarzem w Bayernie, a to znaczy w całej Bundeslidze. Rocznie dostaje ponad 20 milionów euro, a do tego dochodzą jeszcze premie i inwestycje poza sportowe, jak reklamy, czy własne nieruchomości i firmy.

Konflikt na linii Robert Lewandowski – Cezary Kucharski trwa!

W ubiegłym roku niemiecki „Bild” przedstawił listę najlepiej zarabiających gwiazd Instagrama. Robert uplasował się na 17. pozycja – rocznie zarabia około 4 mln euro, czyli blisko 18 mln złotych (jeden sponsorowany post wynosi go około 375 tys. złotych).

Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Ania w sukni za 25 tysięcy złotych

Globe Soccer Awards Fot. SATISH KUMAR / Reuters / Forum

Robert Lewandowski Fot. AKPA

Robert Lewandowski Fot. Piętka Mieszko/AKPA