Kathy Brandel i Ralph Hendry zaginęli 18 lutego podczas rejsu na Grenadzie. Rodzina zaginionej podczas żeglugi pary, zabrała głos w tej sprawie.

Strzelanina na paradzie Super Bowl. Oto BOHATER, który złapał przestępcę podczas wydarzenia!

Zaginęli na wymarzonym rejsie po Karaibach

W najnowszym komunikacie prasowym Królewskie Siły Policyjne Grenady powiązały zaginięcie pary z trzema więźniami, którzy uciekli z pobliskiej celi. Policja twierdzi, że mogli być oni odpowiedzialni za zaginięcie Kathy Brandel i Ralph’a Hendry’ego.

Sama łódź została splądrowana i wszystko było porozrzucane w całej kabinie, więc najwyraźniej doszło do jakiejś sprzeczki, która miała miejsce na łodzi, co wskazuje, że ogólnie martwimy się o ich bezpieczeństwo, ponieważ wydaje się, że prawdopodobnie zostali ranni – powiedział syn Brandel w CNN w niedzielę.

Maura Murray tajemniczo zaginęła 20 lat temu! Już jej nie było, kiedy policja przyjechała na miejsce….

Syn twierdził także, że para wybrała się w rejs i bardzo dbała o bezpieczeństwo. Jak sam mówił, nie planowali ryzykownych wyjazdów. Wyjaśnił, że lata temu jego ojciec i macocha sprzedali swój dom, aby kupić łódź i używali jej do podróżowania po świecie. Jednak po raz pierwszy para popłynęła na Karaiby, o czym marzyli od lat.

Gdziekolwiek poszli, wszystko, co robili, bezpieczeństwo było ich największą troską, więc ten niefortunny wypadek, jak sądzę, pojawił się dla nich znikąd – wyznał syn Brandel.

Kobieta randkowała z podejrzanym seryjnym MORDERCĄ. Poznała go w aplikacji randkowej

Na podstawie dowodów znalezionych na łodzi, niestety wszystko wskazuje na to, że amerykańska para mogła być ofiarą trzech napastników. Z aktualnych dowodów policja oraz rodzina obawiają się, że podróżnicy nie przeżyli tego ataku.

O ile nam wiadomo, trzech podejrzanych rzekomo związanych z tym przerażającym wydarzeniem przebywa w areszcie policji St. Vincent i jest przesłuchiwanych. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać odpowiedzi i dowiedzieć się, co dalej, jeśli chodzi o znalezienie ich bezpiecznie odzyskanych gdzieś na wyspach – czytamy w materiałach prasowych udostępnionych przez magazyn „People”.

Rodzice Gabby Petito doszli do ugody z rodzicami Briana Laundrie!

Policja w ostatnim komunikacie także potwierdza obawy, że para amerykanów mogła zostać zabita. Służby zidentyfikowały grenadyjskich więźniów jako 19-letniego Trevona Robertsona, 25-letnią Abitę Stanislaus i 30-letniego żeglarza Rona Mitchella, którzy zostali zatrzymani 21 lutego.

Wstępne informacje pochodzące od śledczych w St. Vincent sugerują, że przedostali się do St. Vincent jachtem, który był w rejonie St. George. Amerykanie mogli zostać zabici w tym procesie – przekazała policja.

Źródło bliskie śledztwu przekazało magazynowi PEOPLE, że dwóch napastników przyznało się do zabicia pary, podczas gdy trzeci był hospitalizowany z powodu rany postrzałowej nogi.