Ciąża Maffashion była jednym z najlepiej ukrywanych sekretów polskiego show biznesu. Blogerka bardzo dbała o to, aby nie pojawiać się w mediach wyłącznie w kontekście odmiennego stanu, a swoich obserwatorów zdecydowała się poinformować o ciąży tuż przed porodem.

Maffashion została skrytykowana za bycie zmęczoną. „Nie ty jedna, wielka męczennico”

Maffasshion – imię dziecka

Nic więc dziwnego, że Julia i Sebastian nie chcieli się od razy dzielić ze światem wiadomością, jakie imię wybrali dla swojego nowonarodzonego potomka. Nie od dziś jednak wiadomo, że chwila zapomnienia w mediach społecznościowych może popsuć nawet najbardziej misterny plan.

Tak wyglądają poranki u Maffashion. Sebastian Fabijański śpi z synkiem

Z okazji Dnia Chłopaka Maffashion opublikowała serię uroczych filmików, na których Sebastian Fabijański tuli niemowlaka. Przy okazji blogerka złożyła im życzenia.

Wszystkiego najlepszego moi chłopcy 😘 ☺️ #dzienchlopaka 30.09.2020 #happy

W jej ślady poszli obserwatorzy , którzy zasypali profil serdecznymi komentarzami. Wśród nich znalazła się Sara Boruc, która w przypływie euforii zdradziła imię dziecka.

Naj dla Seby i Bastka – napisała żona Artura Boruca.

Wpis zniknął, jednak serwis Pudelek zdążył uchwycić wpis polskiej WAG zanim został usunięty. Z komentarza wynika, że dziecko może mieć na imię Bastian lub Sebastian jr, co oznaczałoby, że chłopiec dostał imię po ojcu. Jeśli zdradzone przez Sarę Boruc imię okaże się prawdziwe, Maffashion dołączy do nielicznego grona gwiazd, które wybrały dla dziecka polskie imię.

Maffashion 10 dni po porodzie: „Skóra tylko trochę wisi, ale jest dobrze. Mięśnie prześwitują…”

Podoba wam się taki wybór?

Imię dziecka Maffashion, fot. Instagram

Sara Boruc zdradziła imię dziecka Maffashion, fot. via PUDELEK, Instagram @maffashion_official

Maffashion pokazała, jak wyglądają jej poranki.

Maffashion i Sebastian Fabijański z synem. Fot.Instagram/maffashion_official.

Maffashion trzyma swoje dziecko

Maffashion z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official