W maju 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Fani musieli jednak długo poczekać nim ujrzeli chłopca – jego pierwsze zdjęcia opublikowano dopiero osiem miesięcy później i przez cały ten czas para nie zdradziła również jego imienia.

Rihanna przez przypadek zdradziła płeć dziecka! (ZDJĘCIA)

Tabloid ujawnił imię synka Rihanny i A$AP Rocky’ego

Okazuje się jednak, że teraz tajemnica dobiegła końca – Daily Mail dotarł do aktu urodzenia chłopca, tym samym ujawniając jego imię. W akcie urodzenia syna Rihanny i A$AP Rocky’ego widnieje imię: RZA Athelston Mayers. Jest to nawiązanie do producenta muzycznego i lidera zespołu Wu-Tang Clan – rapera RZA, na którego cześć Rihanna zdecydowała się nazwać dziecko. Z kolei drugie imię „Athelston” chłopiec otrzymał po ojcu, A$AP Rockym.

Obecnie Rihanna spodziewa się drugiego dziecka z A$AP Rockym, a poród zbliża się wielkimi krokami. Nie wiadomo też, czy piosenkarka spodziewa się chłopca czy dziewczynki, choć jakiś czas temu Rihanna została przyłapana na kupowaniu różowych dziecięcych ubranek, więc można przypuszczać, że będzie to córka. Para po raz kolejny nie zdradziła też jakie ma plany względem imienia drugiej pociechy. Myślicie, że znów przyjdzie nam poczekać rok na wyjawienie tajemnicy?

Ciężarna Rihanna po gali MET wybrała się na randkę z A$AP Rocky. Oczywiście brzuszek odsłonięty

pasekkozak

35-letnia Rihanna szokuje w pierzastej stylizacji ciążowej

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Reuters / Forum

 Reuters / Forum