Jak donosi hiszpańska prasa Amber Heard przeprowadziła się na Majorkę wraz ze swoją córeczką Oonagh Paige i partnerką, operatorką kamery Biancą Butti, już kilka miesięcy temu.

Nadal zadłużona Amber Heard przebywa na Majorce

Amber Heard próbuje uciec NA STAŁE od światła reflektorów, mieszkając pod pseudonimem w luksusowej willi na Majorce. Willi, należącej do rodziny Marii Antòni Munar, lokalnej polityczki, która została skazana na 14 lat więzienia za korupcję w 2013 roku, ale została zwolniona na początku 2020 roku.

Amber Heard uciekła na Majorkę

Nieruchomość, wybudowana w 2020 roku warta jest kilka milionów euro i znajduje się w historycznym centrum małego wiejskiego miasteczka Costix, które znajduje się w centralnej części Majorki.

Amber Heard musi pogodzić się z porażką, Sąd odrzucił wniosek

Amber Heard wynajęła nieruchomość z widokiem na morze, pod pseudonimem Martha Jane Cannary, lepiej znanej jako Calamity Jane, dziewiętnastowiecznej amerykańskiej pionierki. 

I chociaż miejscowi mówią, że natychmiast rozpoznali gwiazdę znaną z procesu z Johnnym Deppem, wydaje się, że jest w dużej mierze pozostawiona samym sobie, gdy spaceruje po mieście w zwykłych ubraniach i córeczką w nosidełku.