Wygwizdali ją za ten kostium (FOTO)
Adrianne Curry celebrytka znana z udziału w programie America’s Next Top Model, usiłuje ratować zdobytą sławę, głównie za pomocą internetu.
Gwiazda chętnie publikuje prywatne zdjęcia oraz przywdziewa ciekawe wdzianka.
Raz już widzieliśmy jej fotografie, na których pozuje w sporym rozkroku w stroju księżniczki Lei z filmu Gwiezdne wojny.
Tym razem na konwencie Comic-Con postanowiła pokazać się w kostiumie Aeon Flux.
Nie był to chyba najlepszy wybór, bo gwiazdkę bezlitośnie wygwizdano.
Później wyprowadzono ją z imprezy, przykrywając strategiczne miejsca czerwonym t-shirtem. Internauci żartowali, że równie dobrze mogłaby owinąć pupę nicią dentystyczną.
Faktycznie, strój nie pozostawiał wiele wyobraźni:
Foto: Twitter
Zeszłoroczny kostium Adrianne:
straszna. nie dziwię się, ze ją wygwizdali.
To jest modelka!?O kurcze,niewyglada na nia….
gość, 28-07-11, 11:59 napisał(a):gość, 28-07-11, 00:46 napisał(a):gość, 27-07-11, 19:07 napisał(a):podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydkamusisz więc sama mieć wstrętną mordę skoro zadajesz się z żonatymi, kawalerowie kichają na ciebie-wolą inne! ale kochanek woli żonę skoro się z nią nie rozwiódł-a ciebie ma w d…….ie!pffffff….a ty jesteś tak piękna -że nikt z wolnych facetów Ciebie nie chce!!! Cha ! cha! cha! niestety prawda bywa okrutna dla Ciebie:)
gość, 28-07-11, 00:46 napisał(a):gość, 27-07-11, 19:07 napisał(a):podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydkamusisz więc sama mieć wstrętną mordę skoro zadajesz się z żonatymi, kawalerowie kichają na ciebie-wolą inne! pffffff….a ty jesteś tak piękna -że nikt z wolnych facetów Ciebie nie chce!!! Cha ! cha! cha! niestety prawda bywa okrutna dla Ciebie:)
gość, 27-07-11, 19:07 napisał(a):podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydkapffffff….a ty jesteś tak piękna -że nikt z wolnych facetów Ciebie nie chce!!! Cha ! cha! cha! niestety prawda bywa okrutna dla Ciebie:)
gość, 27-07-11, 19:07 napisał(a):podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydkaa ty i twoj kochanek tak samo głupi
gość, 27-07-11, 23:07 napisał(a):Tak samo rozebrana, jak poprzednio, więc nie wiem o co chodzi tym ludziom. dokładnie!
Tak samo rozebrana, jak poprzednio, więc nie wiem o co chodzi tym ludziom.Swoją drogą jakie bezguście z tej dziewczyny haha
gość, 27-07-11, 19:07 napisał(a):podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydkawidocznie facio lubi pasztety , dlatego zostalas jego kochanka
gość, 27-07-11, 20:07 napisał(a):kiedys mówili mi że jestem do niej podobna, jak leciało to na 2 haha;Dfaktycznie jest sie czym chwalic
HA HA HA HA
podobna do zony mojego kochanka! taka sama brzydka
kiedys mówili mi że jestem do niej podobna, jak leciało to na 2 haha;D
ale paasskudny ma ryj!!!
ona byla w stringach, o to bym caly szum.. caly tylek miala na wierzchu, czego na tych zdjeciach nie widac
gość, 27-07-11, 10:46 napisał(a):na comic con wiekszosc osob sie przebiera.a oryginalna aeon w anime ubierala sie duzo odwazniejNo właśnie, ma strój i fryzurę wierniejszą oryginałowi niż aktorka w filmowej adaptacji Aeon Flux.
e tam czepiają sie. większosc komiksowych bochaterow ma skape stroje, to przebranie i bez przesady. nie pokazuje wiecej ciała niz inne celebrytki na różnych im prezach
Ktos w rodzaju naszej celebrytki Dody?Mowcie o mnie nawet byle co??
Na tym drugim zdjęciu wygląda trochę jak Natalie Dormer …
widac ze lubi s-f 😀 hahahhahah
Świetny strój:)
gość, 27-07-11, 10:45 napisał(a):teraz mamy dowód na to że amerykańska głupota nie zna granica nasza zna? nikt jej nie wygwizdal tylko ie chcieli jej wpuscic w tak skapym stroju (to jest pewna roznica) a nasze ‘redaktorki’ nie potrafia nawet poprawnie przepisac newsa…
na comic con wiekszosc osob sie przebiera.a oryginalna aeon w anime ubierala sie duzo odwazniej
Ameryka to nudny pruderyjny kraj
teraz mamy dowód na to że amerykańska głupota nie zna granic
a już myślałam,że to lady gaga,szkoda
oj berciku berciku“Adrianne Curry celebrytka znana z udziału w programie America’s Next Top Model”nie tyle z udzialu jest znana, ile z wygrania pierwszego sezonu.
Kozak nawet nie potrafi plotki przepisac z zagranicznych portali tylko wymysla.Nikt ja nie wygwizdal, tylko ze wzgl. na to ze widac tylek, powiedzieli ze nie moze wejsc. Przykryla go koszulka i weszla bez problemu.
tylko jedno – WTF?????o_O
No tak w koncu musi czyms przyciagnac uwage,w jej przypadku to robienie z siebie dziwologa.
o Boże normalnie kosmitka !
ale wariatka ! 😀