Robert Lewandowski wie, jak inwestować pieniądze – piłkarz nie tylko wykorzystuje popularność, biorąc udział w rozmaitych kampaniach reklamowych, ale także lokuje pieniądze w nieruchomościach i przedsięwzięciach, które nie mają nic wspólnego ze sportem.

Robert Lewandowski dodał zdjęcie z Anią. Widać, jak naprawdę wygląda jej figura po ciąży

Robert Lewandowski – restauracja

Kolejnym biznesem Lewego ma być restauracja, której budowa rozpoczęła się w Giżycku. Szacowany koszt inwestycji to – bagatela – 71 mln złotych, z czego 41 mln złotych pochodzi z budżetu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Umięśniony Robert Lewandowski tuli córkę

Budowa jest realizowana przez cztery firmy. Udziałowcem jednej z nich jest Robert Lewandowski. Restauracja „Wodny świat” ma powstać na jeziorze i serwować świeżo złowione ryby. W ramach kompleksu znajduje się również przystań dla łodzi. Lokal będzie miał również strefę, w której goście będą mogli przygotowywać dania pod okiem doświadczonego szefa kuchni.

Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem z wakacji – Ania w tej kreacji wyglądała OBŁĘDNIE

Burmistrz Giżycka poinformował, że pierwsze prace już zostały wykonane. Wybór Mazur na lokalizację nowego biznesu Roberta Lewandowskiego nie powinien być dla nikogo zdziwieniem. Piłkarz wielokrotnie podkreślał, że uwielbia tę część kraju. Rodzina Lewandowskich posiada willę we wsi Stanclewo.

Robert Lewandowski z córką Klarą

Robert Lewandowski z córką Klarą fot. AFPS

Robert Lewandowski

fot. materiały prasowe

Lista najbardziej wpływowych w polskim internecie według Forbes

Robert Lewandowski. Fot. Piętka Mieszko/AKPA