Kendall Jenner, Bella Hadid i Hailey Bieber zostały zauważone w piątek wieczorem, jak wychodzą na ślubną kolacje. Trzy modelki przyleciały na Florydę, aby wziąć udział w nadmorskim weselu swojej przyjaciółki Lauren Perez. Każda z nich wybrała nietypowy strój. Stylowe stylizacje?

Zebra, brązowa skóra i groszki.

Dziewczyny uchodzą aktualnie za ikony mody. Ich stylizacjami inspirują się miliony młodych kobiet na całym świecie. Jak zatem według nich należy stylizować się na specjalne okazje?

Kendall postawiła na obcisłą sukienkę podkreślającą jej szczupłą figurę w zwierzęcy deseń. Wzór zebry korespondował z jej ciemnymi włosami, które tym razem postanowiła rozpuścić. Do tego dobrała sandałki na wysokiej szpilce.

Rozbawieni Bieberowie na meczu z Kendall Jenner (ZDJĘCIA)

Hailey zaś założyła się w brązową sukienkę bez ramiączek, która podkreślała jej dekolt. Żona Justina Biebera wybrała prosty naszyjnik i modną białą torebkę na ramię dla kontrastu. Do całości dobrała wiązane delikatne sandałki.

W Polsce większość wyśmiałaby stylizację Hailey Bieber. W LA kreuje trendy?

Bella podobnie jak Hailey również założyła wiązane buty, za to zamiast sukienki wybrała komplet składający się ze spódnicy i krótkiej bluzeczki w groszki. Do tego dobrała oryginalne kolczyki i naszyjniki.

Podczas samej ceremonii ślubnej Bella i Kendall jako druhny przebrały się w niebieskie satynowe sukienki, zaś Hailey zmieniła sukienkę na wyszywaną cekinami kreację od polskiej projektantki Magdy Butrym. 

Bella Hadid wyznaje, że płacze „prawie każdego dnia i każdego wieczoru”

Miami, FL

 

Miami, FL – : MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miami, FL – Credit line: MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber  MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber dress up for Shabbat dinner with their newly married friends in Miami.
12 Nov 2021,Image: 642943254, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber dress up for Shabbat dinner with their newly married friends in Miami.
12 Nov 2021,Image: 642942701, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber dress up for Shabbat dinner with their newly married friends in Miami.
12 Nov 2021,Image: 642942686, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Kendall Jenner, Bella Hadid, and Hailey Bieber Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum