Zalatana zakochana Scarlett Johansson (FOTO)
Scarlett Johansson jest zalatana między Miastem Aniołów a Miastem Miłości. Obowiązki służbowe wiążą ją z LA, a serce każe pędzić do Paryża, do ukochanego Romaina Dauriaca.
Ale aktorce udaje się jakoś pogodzić miłość z pracą, jest rozdarta między Ameryką a Francją, co nawet widać w jej stroju. Bluza na napisem Paris i kaszkietówka z NY.
Scarlett rozpoczyna obecnie zdjęcia do filmu Chef, na planie spotka się z Robertem Downey’em Jr. i Sofią Vergarą.
Doborowe towarzystwo?






Symbol na czapce to nie Nowy Jork, tylko logo drużyny baseballowej New York Yankees. Wszystkim zawsze wydaje się, że chodzi tylko o miasto.
Ładne ma usta, zazdroszczę. 🙂
ma mordę jak świnka pigi i przez moment była konkretnie upasiona jak była z tym starym dziadem penem, ale widocznie wzięła się garść
nie ma żadnego botoksu, wystarczy obejrzec z nią kilka filmów, w ktorych nie ma makijazu -TAK WYGLĄDA, ma duze usta
czy ta nabotoksowana, w brudnej bluzie kobieta, to na pewno ona?
po co wklejacie kilka takich samych fotek ???
Jest bardzo fajna, nowoczesna kobieta!
jaki glonojad obleśny fu….
Kicha
Ma super nogi. Ani wychudzone patyki, ani jakieś balerony. Dla mnie idealne.
kaszkietówka?? kto to pisał, moherowy beret ?
ale ma ujeb**ą bluzę! Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Wygląda jakby miała powiększone usta. Co do bluzy- to taki typ, specjalna klekcja wygląda na tzw” stary łach” a nie ” ujebaaana” 😀