Co za zbieg okoliczności. Na stronie internetowej Faktu możemy dzisiaj przeczytać, że Monika Richardson pięknieje dla Zbyszka Zamachowskiego. Natomiast serwis Super Expressu informuje o upiększaniu się Zamachowskiego dla Moniki Richardson. Można powiedzieć: „pięknienie” symultaniczne.

Na początek Fakt wytyka Monice Richardson liczne modowe wpadki. Zaraz jednak zaznacza, że odkąd dziennikarka postawiła na porady profesjonalistów, notowania jej stylizacji znacznie wzrosły.

Monika stwierdziła, że teraz przed wyjściem na bankiet czy ważne wydarzenie będzie korzystać z pomocy stylistek. Robi to także dla Zbyszka, bo chce mu się ciągle podobać – powiedziała Faktowi znajoma dziennikarki.

Podobno na przekór wszelkiej krytyce, Monika Richardson stwierdziła, że przynajmniej jej ubrania będą bezbłędne.

Super Express natomiast zauważa, że ostatnio Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski korzystali ze SPA Kliniki La Perla w hotelu Holiday Inn w Józefowie. Obecność dziennikarki w placówce nikogo nie zdziwiła, natomiast aktora już tak. Co więcej, podobno korzystał on w SPA z zabiegów upiększających.

To kolejny krok do polepszenia jego wizerunku. Nie da się nie zauważyć, że od kiedy Zbigniew Zamachowski jest związany z Moniką Richardson, to jego wygląd znacznie się poprawił! Najwyraźniej aktor chce cały czas podobać się swojej ukochanej! – czytamy na stronie se.pl.

Wygląda na to, że nowy związek ma na aktora i dziennikarkę doskonały wpływ. A wy jak sądzicie? Czy rzeczywiście pięknieją?

Zamachowski i Richardson – pięknieją dla siebie?

Zamachowski i Richardson – pięknieją dla siebie?