Zamiast Ivana jego była
Do zespołu Delfin dołączyła atrakcyjna Aisha. Zgrabna blondynka, której główną cechą jest pewność siebie.
Tak naprawdę nazywa się Asia Czarnecka i ma 19 lat. Na dodatek jest byłą dziewczyną Ivana Komarenki. Od lat dziecięcych śpiewa w róznych zespołach. Teraz stoi u progu prawdziwej kariery.
Uważa, że osiągnie sukces na miarę Czarnych oczu. Przepowiedziała jej to wróżka. Co prawda laury ma zbierać dopiero jesienią, ponieważ wcześniej przekodą będzie jakiś czarny charakter. Czyżby Ivan?
Aisha z entuzjazmem opowiada: Nasze występy to nie będą byle jakie koncerty, to będzie prawdziwy show. Chcę zachwycać ludzi jak Madonna, pokazać im to, co najlepsze. To się nazywa mieć ambicję.
Póki co wystąpi nie na Wembley, ale w warszawskim klubie Toro w najbliższy piątek.
Przy okazji jakby ktoś chciał ją bliżej obejrzeć to zapraszamy tutaj lub do teleturnieju Grasz czy nie grasz. Aisha trzyma walizkę numer 14 🙂
ale tragedia ta ich piosenka….
słyszałam ich piosnkę..słodka landrynka..czy jakoś tak..żenada i tandeta
taka wrdena i te włosy………..
Nieladna…;p
Skoro chce być taka jak madonna to nie wierzę, aby zdobyła zbyt wiele fanów…
z której strony ona jest atrakcyjna??
A coz to za paszczur?
nie podoba mi się… wredna z ryja ;D
Eeee weźcie to kolejne disco polo…
Brzydactwo.Jak Madonna zachwycac he he dobre 🙂
jak umie spiewac to przosze bardzo
Kyrie elejson… Trzyma walizkę w programie… Niech dalej ją trzyma i nie pcha się do śpiewania..
toro toro ivan gej to do gej klubu sie wybiera chchcha ciagnie swoj do swego 😛
o maj god. czy w tej Polsce nie ma już nikogo narmalnego garnącego się do show biznesu, tylko takie dziwaki jak ci z artykulu wyzej, no i kilka innych dziwaków…
feee… paskudna :p
to nie sie schowa do tej waLizki, nie ma na co patrzec :/ straszne warkoczyki :/ fee
Ivan teraz nie jest trendy, więc za bardzo się nie wybije
nie przpadam za nim
ja tez sie nazywam aisha 😀
ta piosenka delfina i aishy jest beznadziejna
kiedyś widziałam ich wspólne zdjęcia w gazecie, nawet nie wiedziałam, że się rozstali
beznadziejna kto to jest?
4 to mój ulubiony nr ;d cos jest na rzeczy ;p
Wieś tańczy i śpiewa..
poprostu niezwykla droga do kariery z ta walizka…
no, zachwycająca to ona nie jest
cos mi sie wydaje ze z tego przechwalania sie bedą nici….nie wróze jej kariery na miano ivana i delfina a co dopiero madonny
feee jaka brzydka!
Asia, która znana jest zwłaszcza w Rypinie…
Jeszcze nikt nawet jej nie słyszał i nie wie, jak wygląda, a ona o Madonnie coś tam bełkocze… Nie ma to jak skromność i pokora!
tez mi sensacja… (i’m first:))
not, you’re second xD
nie cierpie go!
W Polsce show umie robic tylko Doda!!!No i moze Mandaryna…taka prawda
ale kariera: trzyma walizkę w teleturnieju….co za żenada… tak samo WIELKA MISS ZDECHłEGO KRZAKA TA DROZDOWSKA TAK NISKO UPADłA żEBY W TAKIM BAGNIE SIę TARZAć I WALIZY NOSIć – kaszana i upodlenie..