W tym sezonie fani polskiej edycji Top Model musieli się obejść smakiem. TVN pokazuje inny show poświęcony modzie – w niedziele na tym kanale można oglądać Project Runway. Również w niedziele Polsat Cafe zdecydował się pokazać inny program o szukaniu talentów w modelingu. Już w najbliższą niedzielę ruszy The Face – modowe show z Naomi Campbell, Coco Rochą i Karoliną Kurkovą.

The Face to niezwykły konkurs dla modelek – Naomi Campbell, Coco Rocha i Karolina Kurkova swoją niezrównaną wiedzą o świecie modelingu podzielą się z młodymi adeptkami tego zawodu, z których tylko jedna będzie mogła stać się The Face – ambasadorką globalnej marki. Każda z – supermodelek dokona castingu kandydatek na podstawie którego wybierze swoją drużynę czterech potencjalnych supermodelek.

Następnie w każdym tygodniu modelki będą miały za zadanie wziąć udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody lub spotach reklamowych. Zadaniem profesjonalistek będzie wspieranie swojej drużyny, by jak najlepiej wykonać zadanie – pokonać konkurujące drużyny i zdobyć przychylność klienta.

W odcinku finałowym sezonu spotkają się trzy modelki, ale tylko jedna może wygrać i stać się The Face – brzmi zapowiedź programu.

Przedpremierowy odcinek The Face będzie można zobaczyć 2 maja o 18.00. 9 odcinków 1. sezonu będzie miało swe premiery w niedziele o 19.00 już od 4 maja.

Będziecie oglądać?

Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami

Zamiast Rubik i Krupy Naomi Campbell z koleżankami