Od miesiąca trwa batalia sądowa między Johhnym Deppem i Amber Heard, w której to aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie i żąda od niej 50 milionów dolarów.

Ochroniarz Johnny’ego Deppa określił Amber Heard: „CRAZY, CRAZY”

ZAPŁAKANA Amber Heard zeznaje w sądzie PRZECIWKO Deppowi

Dotychczas szala zwycięstwa zaczęła przechylać się w stronę Deppa – na jaw wyszły informacje, że Amber groziła Deppowi, że popełni samobójstwo, zgasiła mu papierosa na twarzy oraz odcięła opuszek palca. Aktorka przyznała się też do bicia ex-męża, a Depp wyjawił światu śmierdzący sekret – Amber Heard wypróżniła się w ich wspólnym łóżku.

Teraz jednak przyszła pora na zeznania Amber, a te jak można się było spodziewać prezentują Deppa w najgorszym świetle. Już na wstępie Amber wyznała, że wracanie wspomnieniami do jej związku z Deppem jest dla niej bardzo trudne i przywołała wydarzenia z 2013 roku, gdy na wspólnych wakacjach w Hicksville w Kalifornii aktor miał być wobec niej bardzo agresywny:

Zaczął niszczyć różne rzeczy. Podniósł coś ze stołu i wrzucił do szklanej gabloty. Wrzeszczał na mnie. (…) Szukał czegoś. Poszłam do łazienki i gdy wyszłam, zapytał mnie, gdzie to jest i jak długo to ukrywam.

Jak zdradziła Heard, Johnny Depp miał szukać kokainy i oskarżał Amber o jej kradzież. Po chwili zaczął przeszukiwać również ją. Na wspomnienie tych chwil Heard nie umiała powstrzymać łez w sądzie:

Podarł mi sukienkę. Łapał mnie za piersi, dotykał moich ud, zdarł mi bieliznę i zaczął przeszukiwać mi usta. Powiedział, że szuka swojej kokainy, swojej koki. Po prostu wsadził we mnie palce. Po prostu stałam tam, wpatrując się w głupie światło, nie wiedziałem, co robić.

Aktorka przytoczyła również pierwszą sytuację, gdy Depp ją uderzył. Według jej zeznań, miała zapytać partnera o jeden z jego tatuaży i zaśmiać się z jego odpowiedzi, za co dostała w twarz:

Uderzył mnie w twarz. Nie wiedziałam, co się dzieje. Wpatrywałam się w niego i myślałam, że żartuje. (…) Znowu mnie spoliczkował. To już nie był żart. Przestałam się śmiać.

Jednocześnie Heard wyjaśniła, że po tym incydencie postanowiła pozostać w związku z Deppem, ponieważ jak twierdziła „przeprosił ją i obiecał, że takie zachowanie więcej się nie powtórzy”:

Nie chciałam go zostawiać. Nie chciałam, żeby to stało się rzeczywistością.

Heard zeznała jednak, że mimo przeprosin i obietnic, Depp wciąż zachowywał się wobec niej agresywnie, gdy był pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Tymczasem w swoich zeznaniach Johnny Depp zarzekał się, że nigdy nie uderzył Amber Heard ani żadnej innej kobiety.

Komu wierzycie?

Reuters/Forum

Reuters/Forum

Reuters/Forum

Reuters/Forum

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Amber Heard wyznała, że jej kupa w łóżku to był po prostu „ŻART”

Actor Amber Heard Reuters / Forum

Actor Johnny Depp  Reuters / Forum

Elon Musk odmówił zeznań w procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli parą.

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli parą. Fot.Forum/PA Images.

Actor Amber Heard Reuters / Forum

Czemu Amber Heard przychodzi na rozprawy ubrana, jak Johnny Depp?