Zatrudnij w swoim filmie Scarlett Johansson. Opłaci Ci się

1-46-R1 1-46-R1

Scarlett Johansson (31 l.) w swojej karierze zgarnęła już niejeden tytuł, z którego może być dumna. Nie bez przyczyny nazywano ją “najseksowniejszą kobietą na świecie”.

Zobacz: Scarlett Johansson zdradza, dlaczego rozstała się z Ryanem Reynoldsem

Gwiazdę spotkało teraz kolejne wyróżnienie. Okazuje się, że piękna blondynka jest najbardziej dochodową aktorką w historii kina. Po ostatnich szacunkach, okazuje się, że produkcje ze Scarlett mają na swoim koncie ponad 3,3 miliardów dolarów.

Do takiego stanu rzeczy z pewnością przyczyniła się seria o superbohaterach, Avengers, w której Johansson wciela się w rolę Black Widow.

Johansson jest jedyną aktorką w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających gwiazd kina. Pozostałe 9 pozycji zajmują panowie. Na miejscu pierwszym znalazł się Harrison Ford, na drugim Samuel L. Jackson. W Top 10 znaleźli się także Tom Hanks, Robert Downey Jr., Eddie Murphy, Rom cruise i Johnny Depp.

Zobacz: Cosmohotboy na ten tydzień: Chris Evans, czyli Kapitan Ameryka!

Zatrudnij w swoim filmie Scarlett Johansson. Opłaci Ci się

Zatrudnij w swoim filmie Scarlett Johansson. Opłaci Ci się

   
26 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Nadal ma mniej od Kulczykow 🙂

[b]gość, 02-07-16, 13:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 10:19 napisał(a):[/b]Rom Cruise?? Teraz został jeszcze cyganem???hahaha!!! Padłam!!!! hahahahahahahahah![/quote]😂😂😂😂😂

[b]gość, 02-07-16, 08:49 napisał(a):[/b]Nke spodziewałabym skę jej w tej 10, bardziej Julie Roberts albk meryl stresp, bo nkestety, ale k ile ładna i zgrabna to jakkś mnie grą amtlrską nje pkwaliła. Eddie Murphy w tym rankingu to też jakaś pomyłka, od końca lat 90 negl filmy są clraz gkrszsWlasnie, glupi ranking

[b]gość, 02-07-16, 22:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 21:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 08:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:22 napisał(a):[/b]Nie mogą na nią patrzeć. Taka petarda była kiedyś…To prawda. Wyjątkowo paskudnie jej w krótkich włosach, całą zmysłowość szlag trafił. Chudosc tez nie każdemu wychodzi na dobre.[/quote]a moim zdaniem wlasnie teraz wyglada fajnie, szczuplutka, zgrabna, delikatna a kiedys tak typowa dziolcha ze wsi, tlustawa blondyna[/quote]Teraz wygląda jak chłopak, który mi kosi trawniki. Tylko ze on ma 19 lat i pryszcze, taka różnica. ;-)[/quote]Ten chlopak tez ma takie duze piersi? Pewnie wieksze od twoich

[b]gość, 02-07-16, 21:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 08:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:22 napisał(a):[/b]Nie mogą na nią patrzeć. Taka petarda była kiedyś…To prawda. Wyjątkowo paskudnie jej w krótkich włosach, całą zmysłowość szlag trafił. Chudosc tez nie każdemu wychodzi na dobre.[/quote]a moim zdaniem wlasnie teraz wyglada fajnie, szczuplutka, zgrabna, delikatna a kiedys tak typowa dziolcha ze wsi, tlustawa blondyna[/quote]Teraz wygląda jak chłopak, który mi kosi trawniki. Tylko ze on ma 19 lat i pryszcze, taka różnica. 😉

[b]gość, 02-07-16, 08:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:22 napisał(a):[/b]Nie mogą na nią patrzeć. Taka petarda była kiedyś…To prawda. Wyjątkowo paskudnie jej w krótkich włosach, całą zmysłowość szlag trafił. Chudosc tez nie każdemu wychodzi na dobre.[/quote]a moim zdaniem wlasnie teraz wyglada fajnie, szczuplutka, zgrabna, delikatna a kiedys tak typowa dziolcha ze wsi, tlustawa blondyna

Bo gra w prymitywnych filmach akcji. Szkoda ze nie wspomnieli ile filmow polozyla ….Moim zdaniem jedna z najbardziej przereklamowanych aktoreczek.

Ladna kobieta,piekne usta naturalne,ma to cos w sobie

[b]gość, 02-07-16, 10:19 napisał(a):[/b]Rom Cruise?? Teraz został jeszcze cyganem???hahaha!!! Padłam!!!! hahahahahahahahah!

[b]gość, 02-07-16, 11:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 11:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:13 napisał(a):[/b]oj tak niska, drobniutka i z cyckami była boginią ale już nie jest. strasznie się oszpeciła na własne życzenie. W filmie wiki, kristen barcelona czy coś takiego wyglądała jak milion dolarów.No. Platyna na głowie i czerwona szminka. Zachwycała w tym filmie:). Zgadzam się strasznie się zeszpeciła. Szkoda.[/quote]Napiekniej wyglądała w filmie Wyspa[/quote]Mnie sie nigdy nie podobala, taki kartoflany nos ma[/quote]Zgadza się, kartoflany nos, fatalne nogi … a jednak ma dziwny czar

[b]gość, 02-07-16, 10:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 09:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 08:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 00:26 napisał(a):[/b]Gratulacje dla niej.. Tezbym chciala tyle zarabiac.. Ale będę z siebie dumna jak zdam w poniedziałek egzamin i nie będę musiała płacić 600 zl za warunek, bo dla mnie to majątek..To się ucz przygłupie a nie na kozaku żale wylewasz![/quote]Spadaj idiotko, czasami stres cie zezre i zapomnisz wszystko, prxyglupem to jestes ty skoro tak ciezko ci to zrozumiec….[/quote]To trzeba sie ogarnac- to tylko egzaminy na studiach, a nie prawdziwe zycie[/quote]Sama sie ogarniji i nie wyzywaj innych od przyglupow? PMS czy okres ci sie spoznia, ze taka agresja?

[b]gość, 02-07-16, 11:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:13 napisał(a):[/b]oj tak niska, drobniutka i z cyckami była boginią ale już nie jest. strasznie się oszpeciła na własne życzenie. W filmie wiki, kristen barcelona czy coś takiego wyglądała jak milion dolarów.No. Platyna na głowie i czerwona szminka. Zachwycała w tym filmie:). Zgadzam się strasznie się zeszpeciła. Szkoda.[/quote]Napiekniej wyglądała w filmie Wyspa[/quote]Mnie sie nigdy nie podobala, taki kartoflany nos ma

[b]gość, 02-07-16, 01:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 01:13 napisał(a):[/b]oj tak niska, drobniutka i z cyckami była boginią ale już nie jest. strasznie się oszpeciła na własne życzenie. W filmie wiki, kristen barcelona czy coś takiego wyglądała jak milion dolarów.No. Platyna na głowie i czerwona szminka. Zachwycała w tym filmie:). Zgadzam się strasznie się zeszpeciła. Szkoda.[/quote]Napiekniej wyglądała w filmie Wyspa

[b]gość, 02-07-16, 09:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 08:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 00:26 napisał(a):[/b]Gratulacje dla niej.. Tezbym chciala tyle zarabiac.. Ale będę z siebie dumna jak zdam w poniedziałek egzamin i nie będę musiała płacić 600 zl za warunek, bo dla mnie to majątek..To się ucz przygłupie a nie na kozaku żale wylewasz![/quote]Spadaj idiotko, czasami stres cie zezre i zapomnisz wszystko, prxyglupem to jestes ty skoro tak ciezko ci to zrozumiec….[/quote]To trzeba sie ogarnac- to tylko egzaminy na studiach, a nie prawdziwe zycie

[b]gość, 02-07-16, 10:19 napisał(a):[/b]Rom Cruise?? Teraz został jeszcze cyganem???Hahaha:)

Rom Cruise?? Teraz został jeszcze cyganem???

Nke spodziewałabym skę jej w tej 10, bardziej Julie Roberts albk meryl stresp, bo nkestety, ale k ile ładna i zgrabna to jakkś mnie grą amtlrską nje pkwaliła. Eddie Murphy w tym rankingu to też jakaś pomyłka, od końca lat 90 negl filmy są clraz gkrszs

[b]gość, 02-07-16, 08:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-16, 00:26 napisał(a):[/b]Gratulacje dla niej.. Tezbym chciala tyle zarabiac.. Ale będę z siebie dumna jak zdam w poniedziałek egzamin i nie będę musiała płacić 600 zl za warunek, bo dla mnie to majątek..To się ucz przygłupie a nie na kozaku żale wylewasz![/quote]Spadaj idiotko, czasami stres cie zezre i zapomnisz wszystko, prxyglupem to jestes ty skoro tak ciezko ci to zrozumiec….

[b]gość, 02-07-16, 01:13 napisał(a):[/b]oj tak niska, drobniutka i z cyckami była boginią ale już nie jest. strasznie się oszpeciła na własne życzenie. W filmie wiki, kristen barcelona czy coś takiego wyglądała jak milion dolarów.No. Platyna na głowie i czerwona szminka. Zachwycała w tym filmie:). Zgadzam się strasznie się zeszpeciła. Szkoda.

[b]gość, 02-07-16, 00:26 napisał(a):[/b]Gratulacje dla niej.. Tezbym chciala tyle zarabiac.. Ale będę z siebie dumna jak zdam w poniedziałek egzamin i nie będę musiała płacić 600 zl za warunek, bo dla mnie to majątek..To się ucz przygłupie a nie na kozaku żale wylewasz!

Nie mogą na nią patrzeć. Taka petarda była kiedyś…

Kim jest Rom cruise?? Mushaha

oj tak niska, drobniutka i z cyckami była boginią ale już nie jest. strasznie się oszpeciła na własne życzenie. W filmie wiki, kristen barcelona czy coś takiego wyglądała jak milion dolarów.

Taka była śliczna, a teraz…? Chodzący szkielet. Scarlett, wróć do dawnej wagi!

[b]gość, 02-07-16, 01:22 napisał(a):[/b]Nie mogą na nią patrzeć. Taka petarda była kiedyś…To prawda. Wyjątkowo paskudnie jej w krótkich włosach, całą zmysłowość szlag trafił. Chudosc tez nie każdemu wychodzi na dobre.

Gratulacje dla niej.. Tezbym chciala tyle zarabiac.. Ale będę z siebie dumna jak zdam w poniedziałek egzamin i nie będę musiała płacić 600 zl za warunek, bo dla mnie to majątek..