Hilary Swank (48 l.) jest amerykańską aktorką i producentką filmową oraz laureatką dwóch Oscarów i dwóch Złotych Globów, które otrzymała za udział w filmach „Nie czas na łzy” i „Za wszelką cenę”. Gwiazda dwukrotnie stanęła na ślubnym kobiercu – w latach 1997-2007 była żoną Chada Lowe’a, a w 2018 roku wzięła sekretny ślub z Philipem Schneiderem. Jakiś czas później media obiegła wieść, że aktorka po wielu latach bezskutecznych starań jest w ciąży i spodziewa się bliźniąt:

To coś, na co długo czekałam. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą. I to nie jednego, ale dwójki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć. To prawdziwy cud i błogosławieństwo – powiedziała w programie na żywo „Good Morning America”.

48- letnia Hilary Swank oczekuje bliźniąt i zdradza, co myśli na temat ciąży

Ciężarna Hilary Swank olśniewa w ciemnozielonej kreacji na Złotych Globach

I choć do porodu zostały zaledwie 3 miesiące (Swank ujawniła, że termin porodu przypada na 16 kwietnia 2023 roku) nie przeszkodziło to jej, by pojawić się na czerwonym dywanie na Złotych Globach, gdzie promieniejąc szczęściem zapozowała u boku męża. Hilary Swank wybrała na ten dzień długą i elegancką, ciemnozieloną suknię podkreślającą jej duży, ciążowy brzuszek oraz szmaragdowe kolczyki . Wyglądała olśniewająco!

Hilary Swank Reuters / Forum

Hilary Swank  Reuters / Forum

Hilary Swank Reuters / Forum

Hilary Swank and Philip Schneider, Reuters / Forum

Hilary Swank pokazała zdjęcia w SUKNI ŚLUBNEJ

pasekkozak