Plotki o rzekomej ciąży Kourtney Kardashian nie cichną. Celebrytka dolewa oliwy do ognia i publikuje w Internecie kolejne zdjęcia z rodzinnego albumu. Coraz częściej pokazuje urocze chwile spędzone z dziećmi, co według niektórych ma świadczyć o tym, że gwiazdka ma w planach powiększenie rodziny.

Kourtney chwali się brzuszkiem! Fani: Jesteś w ciąży?!

Tym razem pochwaliła się uroczym selfie z trójką swoich pociech. Lekko zmęczona Kourtney, wtulona w swoje dzieci, przykuła uwagę ponad miliona obserwujących. Fani zauważyli jednak, że obok brakuje ważnej osoby:

– Gdzie jest Scott?!

– Piękne dzieciaki

– Jesteś najpiękniejsza.

Przypomnijmy. Owocem związku Kourtney ze Scottem Disickiem jest troje dzieci: Mason Dash, Penelope Scotland i Reign Aston. Obecnie Kardashianka związana jest z czternaście lat młodszym Younesem Bendjimem. Czy już niedługo Kourtney zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Tymczasem, według zagranicznych portali plotkarskich, to Scott marzy o kolejnym dzidziusiu. Wywiera presję na swojej 19-letniej dziewczynie, Sofii Richie. Podobno chce jak najszybciej mieć z nią dziecko.

19-letnia Sofia Richie urodzi DZIECKO Scottowi Disickowi?

Związek Scotta i Kourtney to już przeszłość. Dziś mają ze sobą kontakt głównie ze względu na dzieci. Scott troszczy się o swoje maluchy, choć na co dzień przebywają one z matką.

Trójka wspaniałych jest bardziej podobna do mamy, czy do taty?