Według najnowszych doniesień Lisa Marie Presley zmarła po drugim zatrzymaniu akcji serca w szpitalu. Źródła podały wcześniej Page Six, że u piosenkarki stwierdzono śmierć mózgu po tym, jak została przewieziona do szpitala w czwartek, co skłoniło lekarzy do wprowadzenia jej w śpiączkę farmakologiczną.

10 mało znanych faktów na temat Elvisa Presley’a

Jednak po wiadomości o jej „krytycznym” stanie rodzina piosenkarki zdecydowała się podpisać DNR (deklaracja o niepodejmowaniu przez lekarzy resuscytacji) na wypadek kolejnego zatrzymania akcji serca. Tak też się stało.

Dalsze szczegóły jej śmierci pojawiły się po tym, jak Lisa Marie została znaleziona nieprzytomna w swoim domu przez jej gosposi. Jej pierwszy były mąż, Daniel Keough, który z nią mieszkał, prowadził resuscytację do czasu przybycia karetki.

Nie żyje Lisa Marie Presley

Jednak po tym, jak ratownicy medyczni byli w stanie przywrócić funkcje życia po podaniu epinefryny, wielokrotnie dostawała zapaści.

Od czasu jej tragicznej śmierci gwiazdy Hollywood złożyli hołd księżniczce rock and rolla, w tym gwiazda „Elvisa” Austin Butler i dwóch jej byłych mężów, Nicholas Cage i Michael Lockwood.

2 dni po Złotych Globach zmarła Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley zostanie pochowana obok swojego ojca, Elvisa Presleya i syna Benjamina, który zmarł w wyniku samobójstwa, w Graceland.