Okazuje się, że gwiazdy znalazły zupełnie nowy sposób na tatuowanie, który niweluje ból z tego procesu… Znany artysta tatuażu Jose Contreras, który na Instagramie ma ponad 130 tysięcy obserwujących i tatuował takie ciała jak Post Malone, Ozuna czy koszykarz Odell Beckham Jr., niedawno pokazał jak pracował z zespołem tatuatorów… z dodatkiem anestezjologa i pielęgniarkami. 

Sylvester Stallone zakrył tatuaż żony wizerunkiem kochanego psa

[Celebryci] płacą za znieczulenie, dzięki czemu mogą zrobić wiele tatuaży za jednym razem […] Wyobraź sobie, że 5 tatuatorów pracuje w tym samym czasie nad twoim pełnym tatuażem na plecach, abyś w ciągu 7 godzin miał wydziarane całe plecy , wyznał Jose Contreras w rozmowie z magazynem People.

Gwiazdy robią tatuaże w narkozie

Artysta, który pochodzi z Wenezueli, ale obecnie mieszka w USA wyznał, że tylko w Los Angeles zetknął się z taką praktyką. Według niego to trochę „szalone” usypiać się do „zabiegu tatuowania”.

Scarlett Johansson w bikini, chwali się wielkimi tatuażami

Kliencie w rzeczywistości trafiają do studia tatuażu, a do prawdziwej kliniki […] W rzeczywistości są z prawdziwymi anestezjologami i pielęgniarkami, „To prawie tak, jakbyś miał prawdziwą operację”, mówi Jose Contreras.

Artysta tatuażu wyznał, że pracował w ten sposób z zespołem artystów z wieloma sławnymi klientami, dodając, że czasami mieli ponad 10 artystów tuszujących skórę jednej osoby, gdy byli poddani.

Sonda

poll-violet

Tatuowanie ciała pod NARKOZĄ jest OK?