Rory Teasley był popularnym TikTokerem, którego profil obserwowało ponad 200.000 osób, do tego prawie 70.000 śledziło jego dokonania na Instagramie. Niestety jego krótka kariera zakończyła się nagle i to w bardzo tragiczny sposób. Został zamordowany przez własnego partnera.

Córka pary aktorskiej żąda od nich na gwiazdkę, by zapłacili za jej „terapię pourazową”

Mała sprzeczka, wielka tragedia

Z oficjalnego oświadczenia policji dowiadujemy się, że Docquen Jovo Watkins (partner Teasley’a) wezwał biuro szeryfa hrabstwa Oakland do swojego domu 6 stycznia, mówiąc władzom, że on i Teasley wdali się w bójkę podczas grania w gry wideo.

Kiedy policja przybyła na miejsce, Watkins powiedział władzom, że Teasley spał na kanapie. Według policji Teasley nie reagował i nie oddychał, więc został przewieziony do szpitala, gdzie personel medyczny uznał go za zmarłego.

Mimo, że nie znana jest jeszcze oficjalna przyczyna zgonu, to prawdopodobnie Rory Teasley został uduszony podczas sprzeczki… o grę wideo.

19-letnia gwiazda TikToka popełniła samobójstwo

Aktualnie Watkins jest w areszcie i nie dostał możliwości wcześniejszego zwolnienia za poręczniem majątkowym. Jego dalsze losy na razie nie są znane.

W dzisiejszych czasach zbyt często widzimy w całym kraju, kiedy ludzie uciekają się do przemocy nad trywialnymi i nieistotnymi nieporozumieniami – powiedział szeryf Michael Bouchard. Nigdy nie ma powodu, dla którego przemoc jest dopuszczalna ponad spór. Ci, którzy to zrobią, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

10-latka zmarła przez WYZWANIE na TikToku. Znalazła ją 5-letnia siostra