Wygląda na to, że Armie Hammer (36 l.) znalazł nowy zawód… w branży hotelarskiej? 6 lipca producentka serialu „Desus & Mero” stacji Showtime, udostępniła zdjęcie ulotki, na której pojawiło się rozpoznawalne oblicze aktora w czasie pracy konsjerża zatrudnionego w Morritt’s Resort w Grand Cayman.

Szokujące oskarżenia! Armie Hammer był szaleńcem?

„Rodzice mojego przyjaciela wyjechali na wakacje na Kajmany, a Armie Hammer był ich konsjerżem – Na ulotce było napisane – „Jestem Twoim osobistym konsjerżem i jestem tutaj, aby pomóc Ci jak najlepiej korzystać z wakacji”, napisała na Twitterze.

Armie Hammer nie pracuje w hotelu

Po tym, jak zdjęcie zaczęło się rozprzestrzeniać, prawnik Armie, Andrew Brettler, odniósł się do plotek o jego rzekomym zatrudnieniu. Adwokat powiedział, że ulotka jest fałszywa i że Armie Hammer nie pracuje jako konsjerż w hotelu na Kajmanach.

Armie Hammer ma 196 cm wzrostu i może wypić na raz BARDZO dużo

Armie Hammer, który został oskarżony o wykorzystywanie seksualne kobiet, a nawet miał podejrzenie o kanibalizm… spędził 9 miesięcy na odwyku i aktualnie skupia się na pozostaniu w trzeźwości i byciu dobrym tatą dla swojej dwójki małych dzieci – 7-letniej Harper i 5-letniego Forda.

Armie Hammer z żoną

Armie Hammer z byłą żoną, fot. NEMO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Armie Hammer na ściance

Armie Hammer, fot. Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum