Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca zostali rodzicami córeczki Nadziei. Para nie pokazuje jej twarzy, ale aktorka podzieliła się swoimi zdjęciami z dzieciństwa i zapewnia, że dziewczynka wygląda bardzo podobnie.

Tłum gwiazd na urodzinach Lewandowskich: Zborowska, Taco, Marina (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska zdradza, jak wygląda jej córka

Zofia Zborowska szczegółowo dzieliła się ze swoimi obserwatorami tym, jak przebiega ciąża, ukazując również te ciemne strony. Chroni jednak wizerunek córki w mediach społecznościowych.

Zosia jest córką aktorów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Podzieliła się zdjęciami z dzieciństwa z mamą i tatą. Twierdzi, że urodziła swoją kopię, ale Nadzieja oczy ma po tacie.

Dla tych bardzo ciekawskich jak wygląda Nadzia – właśnie tak 😂 urodziłam swoją kopie 🤪 tylko oczy ma po @w_kracze 🙈 a Wasze pociechy w kogo poszły? W Tatę? W Mamę? W Listonosza?😂

Zosia Zborowska opowiedziała o porodzie: „To, co mogę poradzić, to żeby się nie drzeć”

Mała Zosia na zdjęciach ma prawdziwą burzę ciemnych włosów, na co od razu zwrócili uwagę internauci. Myślicie, że aktorka pokaże kiedyś córkę?