Daniel Martyniuk jakiś czas temu rozstał się z matką swojej córeczki, Eweliną. Od tamtej pory układa sobie życie u boku nowej partnerki, Faustyny, z którą zaręczył się latem ubiegłego roku w Wenecji. W październiku media zaskoczyła wiadomość o ślubie Daniela z Faustyną – para zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” na Bali.

Syn Zenona Martyniuka wziął ślub na Bali!

Szybko wybuchła jednak afera związana z weselnymi gośćmi, wśród których zabrakło rodziców Daniela – Danuty i Zenona Martyniuków. Pytani o ślub swojego syna przez dziennikarzy rzucali słuchawką i twierdzili na przemian, że nic nie wiedzieli lub wiedzieli, ale nie byli na uroczystości. Portale wygrzebały również wywiad z 2020 roku, w którym Danuta Martyniuk dość chłodno wypowiadała się o przyszłej synowej, twierdząc, że ta ma na jej syna zły wpływ:

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego – mówiła w „Twoim Imperium”.

Danuta Martyniuk WPADŁA W SZAŁ gdy zapytano ją o ślub syna! „Ja nic nie wiem”

Faustyna o relacjach z teściową, Danutą Martyniuk

Po powrocie z Bali, Daniel i Faustyna udzielili wywiadu Pudelkowi, w którym rozprawili się z krążącymi plotkami o relacjach wybranki Daniela z teściową i zapewnili, że obydwie panie świetnie się dogadują:

Ja od samego początku, odkąd poznałam rodziców Daniela, miałam z nimi bardzo dobre relacje. Później wiele rzeczy się działo, więc może pojawiła się jakaś tam wypowiedź. Lubimy się, spędzamy razem weekendy, ja bardzo lubię rodziców Daniela i myślę, że z wzajemnością – ucięła plotki Faustyna.

Ukochana Daniela nawiązała również do wywiadu z 2020 roku. Przyznała, że wypowiedź teściowej mocno ją zabolała, ale cała sytuacja jest już wyjaśniona:

Wiadomo, nie było to nic przyjemnego, natomiast my to od razu szybko sobie wyjaśniłyśmy. Ja naprawdę mam bardzo dobry kontakt z Daniela mamą, przyjaźnimy się.

Młodzi zapewnili również, że rodzice Daniela zostali poinformowani o ślubie, a ich wymijające odpowiedzi w rozmowie z dziennikarzami miały jedynie pomóc Danielowi i Faustynie w dochowaniu tajemnicy.

Milusio?

Zenek Martyniuk obrzucony jajami na scenie! Chciał zakończyć koncert (WIDEO)

pasekkozak