Tom Hanks w miniony czwartek udał się z żoną Ritą Wilson do jedną z restauracji w Nowym Jorku tuż po projekcji biograficznego filmu „Elvis”. Szybko się rozeszła wieść o tym, że aktor tam przebywa i pod lokalem zebrał się tłum fanów i fotoreporterów.

Tom Hanks uderza ponownie. Tym razem wbił się na wesele do…

Tom Hanks zdenerwował się na fana

Po wyjściu z restauracji Tom Hanks i Rita Wilson zostali otoczeni przez tłum fanów, a wielu z nich próbowało zrobić sobie z nimi zdjęcie. W pewnym momencie jeden z mężczyzn popchnął Ritę Wilson, co rozwścieczyło aktora:

Przestań – powiedziała Wilson

Odpier… się, kur… Przewróciłeś moją żonę? – zapytał Tom.

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Nagranie z wydarzenia szybko stało się viralem, ponieważ do tej pory Tom Hanks z natury był spokojny. Często w Hollywood był nazywany „panem Miłym”, czy „ulubionym miłym gościem Ameryki”. Teraz pokazał swoją drugą twarz!

Tom Hanks z żoną i SYNEM jeszcze kilka dni temu spokojnie spacerowali po Sydney (ZDJĘCIA)

Tom Hanks i Rita Wilson pobrali się w 1988 roku, którą trzy lata wcześniej poznał na planie filmu „Ochotnicy”. Para doczekała się dwóch synów – Cheta i Trumana.

Rita jest drugą żoną aktora. Tom Hanks w latach 1978–1987 był żonaty z aktorką Samanthą Dillingham (nazwisko sceniczne Samantha Lewes). Z tego małżeństwa ma także dwoje dzieci – syna Colina i córkę Elizabeth. Samantha Lewes zmarła w 2002 na raka kości.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Tom Hanks Fot. KPGG / Backgrid Australia / Forum

Tom Hanks i Rita Wilson wrócili z Australii do Los Angeles

Tom Hanks i Rita Wilson/fot. Forum

Tom Hanks i Rita Wilson na ściance

Tom Hanks, Rita Wilson/fot. Forum