Zofia Zborowska, córka aktorki Marii Winiarskiej i aktora Wiktora Zborowskiego słynie z dosadnego języka, celnych komentarzy i mocnych ripost.

OMG! Co się stało z twarzą Zofii Zborowskiej? (Instagram)

Po imprezie Erdem dla H&M, w której Zosia brała udział, na swoim Instagramie aktora napisała o sukience, w której pozowała na ściance.

Nie, to wcale nie była „kiecka” z nowej kolekcji. Ani nawet z tej ciut starszej. Zborowska przyszła na imprezę w sukience, która ma… 40 lat i została pożyczona od mamy.

Na premierze nowej kolekcji H&H ✖️ ERDEM @barbrabelt zapytała się mnie co myślę o tym, że niektóre kobiety z szołbizu pokazują się w ubraniach tylko raz?! Dość szybko odpowiedziałam, że nie rozumiem tego skoro zapłaciłam za te ubrania i mam pralkę 🤷🏼‍♀️🤔😂 oraz szybko dodałam, że sukienkę w kwiatki, którą właśnie mam na sobie pożyczyłam od swojej mamy, która to (O LOSIE!!) była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu „Ach śpij kochanie”. Właśnie na tej premierze zapytałam się Mamuśki czy mi ją pożyczy na pokaz kolekcji projektanta co to chyba lubi kwiaty.. (matkobosko znowu fułaje, fądi i fopa bo marka ERDEM do tej pory nie była mi znana) 🤷🏼‍♀️😂 a mama na to: No pewnie Zośka! Ta kiecka ma ponad 40 lat, kupiłam ją w Londynie na ulicy Portobello i jest z prawdziwej żorżety!!

Także proszę państwa oto my, chluby ścianek i secondhandu rodzinnego!! 😂😂😂 #walićściankowereguły #rozgwiazdy #jakamaćtakanać #reuse #mommy #igotitfrommymama P.S. Nie dajmy się robić w bambuko i nie gódźmy się na takie idiotyczne trendy. Wiecie co jest w XXI wieku HOT / SEXY /TRENDY itd NIE NAPĘDZANIE KONSUMPCJONIZMU !!! Think about it 🙏🏻😘❤️ – napisała Zborowska.

Erdem & HM – gwiazdy na premierze kolekcji (ZDJĘCIA)

Zgadzacie się z punktem widzenia Zosi?

Na premierze nowej kolekcji H&H ✖️ ERDEM @barbrabelt zapytała się mnie co myślę o tym, że niektóre kobiety z szołbizu pokazują się w ubraniach tylko raz?! Dość szybko odpowiedziałam, że nie rozumiem tego skoro zapłaciłam za te ubrania i mam pralkę 🤷🏼‍♀️🤔😂 oraz szybko dodałam, że sukienkę w kwiatki, którą właśnie mam na sobie pożyczyłam od swojej mamy, która to (O LOSIE!!) była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu „Ach śpij kochanie”. Właśnie na tej premierze zapytałam się Mamuśki czy mi ją pożyczy na pokaz kolekcji projektanta co to chyba lubi kwiaty.. (matkobosko znowu fułaje, fądi i fopa bo marka ERDEM do tej pory nie była mi znana) 🤷🏼‍♀️😂 a mama na to: No pewnie Zośka! Ta kiecka ma ponad 40 lat, kupiłam ją w Londynie na ulicy Portobello i jest z prawdziwej żorżety!! Także proszę państwa oto my, chluby ścianek i secondhandu rodzinnego!! 😂😂😂 #walićściankowereguły #rozgwiazdy #jakamaćtakanać #reuse #mommy #igotitfrommymama P.S. Nie dajmy się robić w bambuko i nie gódźmy się na takie idiotyczne trendy. Wiecie co jest w XXI wieku HOT / SEXY /TRENDY itd NIE NAPĘDZANIE KONSUMPCJONIZMU !!! Think about it 🙏🏻😘❤️

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

H&M ✖️ ERDEM 🌿🙌🏼🌺 #erdem #him 📸 by @0livvka

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zosia Zborowska: Walić ściankowe reguły! Nie uwierzycie, SKĄD wzięła tę sukienkę

Zosia Zborowska: Walić ściankowe reguły! Nie uwierzycie, SKĄD wzięła tę sukienkę

Zosia Zborowska: Walić ściankowe reguły! Nie uwierzycie, SKĄD wzięła tę sukienkę