Święta zbliżają się tuż, tuż, więc jest to idealna okazja, aby zrobić coś dobrego dla innych. Gwiazdy zachęcają do pomocy na rzecz porzuconych zwierząt – w akcji fundacji “Kraina Zwierząt” zaangażowało się wiele gwiazd:

Krzysztof Ibisz, Siostry Szczepańskie, Magda Wójcik, Sylwia Madeńska, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Hekiert, Dariusz Sęk, Katarzyna Pakosińska, Klara Williams, Jula, Chris Cugowski, Kris Florek, Sylwia Nowak, Magda Pyznar, Filip Lato, Agnieszka Hekiert i wiele innych znanych osób.

Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa. Nawet jego rodzina jest bezradna

Gwiazdy w akcji dla fundacji “Kraina Zwierząt

Fundacja “Kraina Zwierząt” ma pod opieką około 50 zwierząt: doświadczone przez ludzi, z tragicznymi historiami i traumami.

Ratujemy zwierzęta gospodarskie, których cierpienie jest dla ludzi niewidzialne, reagujemy na tragiczne położenie bytowe zwierząt, leczymy zwierzęta chore i z wypadków, szukamy im kochających i najlepszych na świecie domów. W tamtym roku zorganizowałyśmy zbiórkę na zakup ziemi, na której znajduje się nasz azyl, po zebraniu odpowiedniej kwoty, podjęłyśmy i przeprowadziłyśmy wszystkie wymagane prawem procedury zmierzające do uzyskania zgody na jej zakup, od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – tłumaczą.

Krzysztof Ibisz z żoną na finale „Top Model”. Zobaczcie, z czym na nią czekał!

Niestety fundacji nie udało się zakupić terenu dla swoich zwierzaków, a wszystko przez budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego:

Po ich zakończeniu KOWR wydał pozytywną decyzję, zezwalającą nam na kupno terenów dzierżawionych do tej pory przez naszą Fundację Kraina Zwierząt, ale w krótkim czasie okazało się, że zapadła ona już po fakcie uzyskania przez Skarb Państwa prawa do pierwokupu wszystkich terenów leżących na terenie przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Musimy wspomnieć, że wielokrotnie dowiadywałyśmy się w instytucjach  samorządowych czy nasza działka znajduje się w planach CPK i za każdym razem otrzymywałyśmy odpowiedź negatywną. W tej chwili, nasze zwierzęta są skazane na wywłaszczenie, MUSIMY zapewnić im dom, bo są tego warte po tym co przeszły – mówią założycielki fundacji “Kraina Zwierząt

Gosia Andrzejewicz zaręczyła się z nowym partnerem? Przygotował dla niej niezwykłą niespodziankę!

Kris Florek

Sylwia Nowak

Sylwia Madeńska

Rafał Grabias

Siostry Szczepańskie

Katarzyna Pakosińska

Gosia Andrzejewicz

Magda Wójcik

Magda Pyznar

Krzysztof Ibisz