13-letni synowie Celine Dion wyglądają jak dorośli mężczyźni, “To nie możliwe, mają pełny zarost!”

celine-dion-4 celine-dion-4

Celine Dion (56 l.) udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie swoich 13-letnich synów – bliźniaków, Nelsona i Eddy’ego. Fotografia została zrobiona podczas sobotniego koncertu The Rolling Stones w Las Vegas.

Ostatnie wideo pokazuje, że z Celine Dion nie jest tak źle, jak myślą

Oprócz Celine Dion i jej młodszych synów, na zdjęciu jest również René-Charles (23 l.) i frontmana kultowego zespołu, Mick Jagger, “W ubiegłą sobotę miałam okazję zobaczyć koncert @therollingstones w ramach trasy #hackneydiamonds na @allegiantstadium w Vegas. Cóż za niesamowite widowisko! Specjalne podziękowania dla @mickjagger za ciepłe przyjęcie mojej rodziny. Rozśmieszyłeś nas! – Celine xx…”, napisała piosenkarka pod postem.

Jednak w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat wyglądu chłopców. Warto zauważyć, że nastolatkowie mieli znaczny zarost i wyglądali bardzo dojrzale, “To niemożliwe, że te chłopaki mają 13 lat, wyglądają przynajmniej 10 lat dojrzalej”, napisał jeden z komentujących.

Dojrzali 13-latkowie

Celine Dion często publikuje zdjęcia w social mediach ze swoimi trzema synami, z którymi spędza dużo czas na koncertach i meczach sportowych. Po śmierci jej ukochanego męża, gwiazda skupiła swoją uwagę całkowicie na synach. Często też w wywiadach mówi o głębokiej więzi, którą dzielą.

Piosenkarka dzieli trzech synów ze swoim zmarłym mężem René Angélilem, który zmarł w 2016 roku po wieloletniej walce z rakiem gardła. Para pobrała się w 1994 roku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

   
5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jegger przy nich jak niemowlę

Babcia nie źle wygląda

Może autor wziąłby kilka lekcji polskiej gramatyki?

To dzieci Arabskiego pochodzenia a ta nacja ma włosy od urodzenia bardzo gęste wszędzie praktycznie ,zresztą teraz dzieci szybko dojrzewają