Celine Dion (55 l.) ma się całkiem dobrze mimo nieuleczalnej ciężkiej choroby! Ostatnie wideo wskazuje na to, że z artystką wcale nie jest tak źle, jak uważa opinia publiczna? Kanadyjska piosenkarka niespodziewanie pojawiła się na meczu hokeja na lodzie między drużynami Boston Bruins, a New York Rangers w TD Garden. Towarzyszyli jej 13-letni synowie Nelson i Eddy.

Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych widać Celine Dion wstającą z miejsca i udającą grę na gitarze do kawałka Bon Jovi.

Zgadniecie kim był mężczyzna eskortujący Celine Dion na scenę?

Przed meczem Celine Dion i jej synowie weszli do szatni drużyny Boston Bruins, gdzie zdobywczyni nagrody Grammy oficjalnie przeczytała wyjściowy skład zawodników i żartowała ze sportowcami. Artystka pozwoliła sobie nawet „zaśpiewać” niektóre z nazwisk.

Celine Dion ma się dobrze

Celine Dion po raz pierwszy po prawie 4 ratach od wymuszonej chorobą emerytury pojawiła się publicznie w listopadzie 2023 roku, kiedy przyjechała na mecz drużyny Montreal Canadiens w Las Vegas ze swoimi bliźniakami i najstarszym synem René-Charlesem Angélilem (23 l.).

Celine Dion „straciła całkowicie kontrolę nad mięśniami”

Chociaż siostra Dion, Claudette Dion, twierdziła, że słynna piosenkarka „straciła kontrolę nad swoimi mięśniami”, Celine Dion nieoczekiwanie pojawiła się na scenie podczas gali Grammy 2024 w lutym tego roku i wywołała łzy w oczach publiczności. Zaś za kulisami śpiewała wraz z nominowaną do nagrody Grammy autorką tekstów Sonyaé. Zatem jak wygląda sytuacja z jej stanem zdrowia? Czy jest szansa, że wróci na scenę?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: