Jedna z największych gwiazd na świecie, amerykańska celebrytka i mistrzyni metamorfozy opublikowała właśnie  film TikToku swojej 4-letniej córki Stormi Webster, który nakręciła wideo sama w miniony weekend.

Zobacz to wzruszające zdjęcie Stromi z tatą Travisem Scottem

W 16-sekundowym klipie mała Stormi, która nie ma jeszcze żadnych kont w mediach społecznościowych, użyła filtra poszerzającego twarz, siedząc przy kuchennym stole rezydencji swojej mamy – Holmby Hills za bagatela 36,5 mln dolarów.

Rozbawiona dziewczynka zwróciła następnie aparat na swoją słynną 24-letnią matkę, która wyglądała na zaskoczoną. Zabawny filtr od razu zniekształcił jej twarz pozbawioną makijażu.

@kyliejenner

stormis first tik tok 🤣

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Mała Stormi Webster jest już gwiazdą TikToka?

Kylie Jenner, która może pochwalić się 484.1 milionami obserwujących w mediach społecznościowych, udostępniła wideo na swoim koncie TikToku.

Stormi Webster z nianią bawi się w parku

Jenner została ostatnio zauważona w niedzielę wieczorem podczas kolacji w WeHo Craig’s ze swoim partnerem założycielem Astroworld Festival Travisem Scottem. Dyrektor generalny Kylie Cosmetics 31-latek, z którym zaczęła spotykać się na festiwalu Coachella w 2017 .

Po długiej przewie Travis (urodzony jako Jacques Webster) ma zagrać 6-7 sierpnia na arenie The 02 w Londynie, gdzie pojawi się ze swoim nowym materiałem muzycznym.

Kylie Jenner z córką Stormi fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Córka Kylie Jenner - Stormi i córka Kim Kardashian - Chicago

Córka Kylie Jenner – Stormi i córka Kim Kardashian – Chicago fot. Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner z córką Stormi.

Kylie Jenner z Stormi, fot.Instagram:kyliejenner.