Stormi Webster (2 l.) to córka Kylie Jenner i Travisa Scotta, którego związek z makijażową magnatką jest nieustannie aktualizowany przez plotkarską prasę po obu stronach oceanu. Teraz latorośl celebrytów rozpoczęła naukę w domowym przedszkolu.

Kylie Jenner WCIĄGA BRZUCH na fotce w kusym bikini

Kylie Jenner pokazuje plecak Stormi

Oczywiście tak doniosły moment jakim jest rozpoczęcie edukacji, nie mógłby odbyć się bez fotorelacji na Instagramie. W stories Kylie Jenner pojawiło się urocze zdjęcie córki. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół.

Nie od dziś wiadomo, że Stormi Webster jest rozpieszczana luksusowymi gadżetami, o których zwykli śmiertelnicy nie mogą nawet pomarzyć, a przeciętne dzieci nie mają pojęcia o ich istnieniu. Nie inaczej było tym razem. I tak, kiedy rodzice w USA od Nowego Jorku po Los Angeles chwalili się szkolnymi mundurkami, Kylie Jenner pokazała, na co naprawdę ją stać.

Co ma w swojej torebce Kylie Jenner? Nie zabrakło DZIWNYCH rzeczy

Na pierwszy dzień szkoły – jak w Stanach określany jest odpowiednik naszego przedszkola – wybrała plecak z logo Hermesa. Za model Hermes Taurillon Clemence Kelly Ado Backpack, z którym pojawiła się dwulatka, trzeba zapłacić 12 tys. dolarów, czyli ponad 46,1 tys. złotych.

Stylizacje młodej uczennicy uzupełniały buty Air Jordans oraz diamentowe kolczyki. Ubrana na czarno Stormi zapozowała na tle luksusowego samochodu, tak aby nie było wątpliwości, na ile mogą sobie pozwolić jej rodzice.

Kylie Jenner pozazdrościła Kim i WYCIĘŁA ŻEBRA? WOW, co za talia (FOTO)

Myślicie, że polskie insta-matki zzielenieją z zazdrości?

Stormi Webster z plecakiem, fot. Instagram @kyliejenner

Stormi Webster z plecakiem, fot. Instagram @kyliejenner

Stormi Webster rozpoczęła szkołę, fot. Instagram @kyliejenner

Talia Kylie Jenner wygląda nienaturalnie.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.