Paris Hilton (41 l.) wraz z mężem Carterem Reumem (41 l.) powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich pierworodny syn przyszedł na świat za pośrednictwem surogatki.

Paris Hilton ujawniła zmagania z zajściem w ciążę

Jesteś już kochany nie do opisania, napisała na Instagramie Paris Hilton. Na zdjęciu widnieje jej dłoń trzymająca rączkę małego niemowlaczka.

Paris Hilton również potwierdziła tę wiadomość również dla magazynu People, mówiąc: „Zawsze marzyłam o byciu matką i jestem bardzo szczęśliwa, że Carter i ja się odnaleźliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani założeniem naszej rodziny, a nasze serca eksplodują miłością do naszego synka”.

Paris Hilton została mamą!

Dziedziczka hotelarskiej fortuny nie ujawniła jednak, kiedy dokładnie urodził się malec, ani jakie nadali mu imię. W grudniu jednak dawała swoim fanomdo zrozumienia, że coś się szykuje.

Ja, kiedy mam sekret, który podbije internet 30.12, Paris podpisała wideo, na którym dumnie kroczy do samochodu w błyszczącym body i szpilkach.

Paris Hilton szuka psa za pomocą detektywa, medium…

Gwiazda reality show poślubiła Cartera Reuma w listopadzie 2021 roku i głośno mówiła o swoich planach wykorzystania zapłodnienia in vitro do założenia rodziny. Jednak w międzyczasie jej mama Kathy Hilton powiedziała publicznie o jej walce z zajściem w ciążę… Sama Paris ówcześnie zaprzeczyła plotkom mamy…