Renée Zellweger wyznała, że ​​ważne jest, aby była nierozpoznawalna w swoim nowym serialu kryminalnym stacji NBC – „The Thing About Pam”. W nowym wywiadzie opublikowanym w minioną środę powiedziała magazynowi „Vanity Fair”:

To wielki komplement usłyszeć, że tak wielu ludzi nie mogło uwierzyć, że to ona jest pod makijażem, lateksowym tak zwanym „garniturem”.

Renée Zellweger przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Renée Zellweger zmieniła się do roli

Renée Zellweger gra tytułową Pam Hupp, która została skazana na dożywocie za zabójstwo w 2016 roku. Serial skupia się na morderstwie Hupp, którego dokonała dużo wcześniej, a o którym przez lata nikt nie mówił. Bohaterka, którą gra Zelleweger wpadła w ręce policji dopiero przy drugim.

Nie jak Bridget Jones

Aktorka nie chciała do roli przybrać na wadze, jak zrobiła to w „Dzienniku Bridget Jones”. Powrót do formy trwał bardzo długo, a rola wymagała od niej dużego wysiłku fizycznego i psychicznego.

Jak Renee Zellweger reaguje na plotki o swoim wyglądzie?

Tym razem Zelleweger wykorzystała zdolności specjalistów i do roli zakładała specjalnie zaprojektowany kombinezon. Aktorka spędzała również godziny na charakteryzacji twarzy, która składała się również ze specjalnych protez.

Jak oceniacie efekt?

Renee Zellweger tłumaczy się ze swojej twarzy

 

Renee Zellweger Fot. Forum

Fot. Christopher Polk / Zuma Press / Forum

RENEE ZELLWEGER Fot. Kevin Sullivan / Zuma Press / Forum