52-letnia Renée Zellweger została niedawno sfotografowana na planie nowego serialu kryminalnego stacji NBC „The Thing About Pam”, gdzie wciela się w rolę skazanej morderczyni Pam Hupp, która obecnie odsiaduje dożywocie za morderstwo Louisa Gumpenbergera w 2016 roku. Podejrzewana jest również o morderstwo swojej przyjaciółki Elizabeth „Betsy” Farii, która została dźgnięta nożem 55 razy w jej domu w Missouri w 2011 roku.

Renée Zellweger w końcu znalazła miłość? Od dwóch lat jest sama

Renée Zellweger zmieniła się do roli 

Po latach diety i efektów jojo, które łączyły się z jej rolą „Bridget Jones”, którą grała aż 3-krotnie, Renée Zellweger nie chciała po raz kolejny przybierać na wadze. W przypadku Bridget Jones aktorka musiała przytyć ok. 15 kilogramów. Dlatego też teraz postanowiła, że do roli Pam Hupp będzie się przebierać w pogrubiający kombinezon.

Zdjęcia pokazują wyjątkowo szczupłą aktorkę w „pulchnym body” na planie w Nowym Orleanie. Na planie miała na sobie dżinsy i dużą zimową kurtkę, popijała kolorowy napój.

Nagrodzona Oscarem aktorka wcielając się w rolę Pam Hupp nosi również protezę nosa, a także ma poszerzoną szczękę, by nadać jej kształt zbliżony do Hupp.

„The Thing About Pam” będzie koprodukowany przez Big Picture Co., firmę produkcyjną Zellweger.

Renee Zellweger znika w oczach! Aktorka za ostro się odchudza (FOTO)

 

Renee Zellweger Fot. Forum

Joaquin Phoenix, Renee Zellweger i Brad Pitt Fot. LUCAS JACKSON / Reuters / Forum