Co roku amerykański magazyn Vanity Fair przygotowuje specjalne wydanie z okazji Oscarów – Vanity Fair 2022 Hollywood Issue. W tym roku stało się podobnie i na wyjątkowych okładkach tytułu znalazły się takie nazwiska jak Benedict Cumberbatch, Kirsten Stewart, Idris Elba, Penelope Cruz czy Simu Liu. Jak zwykle dyrektor artystyczny nie zawiódł i zdjęcia to prawdziwe dzieła sztuki współczesnej… z wyjątkiem jednej. Tej, która należy do Nicole Kidman?

Nicole Kidman pokazała swoje córki. Jak teraz wyglądają?

Nicole Kidman pozuje w skąpym zestawie z szeroko komentowanej wiosennej kolekcji Miu Miu. Look zainspirowany mundurkiem szkolnym krytykowany był nawet przez największych świata mody. Teraz obrywa się za niego nominowanej do Oscara Kidman.

Na pierwszy plan wysuwa się doskonały brzuch i reszta… doskonałego ciała 54-latki, które wręcz zachwyca. Jednak jej ciało odziane w minispódniczkę z niskim stanem, tak krótką, że praktycznie kwalifikuje się jako sam pasek, wraz z dopasowaną plisowaną bluzką (stanikiem?).

Moda, czy nie-moda?

Ten kontrowersyjny look to dzieło słynnej brytyjskiej stylistki Katie Grand, która uzupełniła króciutki zestaw Miu Moi z kolekcji wiosna/lato 2022 w podkolanówkami i mokasynami w szpic. Całość nawiązuje do stylu uczennic, jednak nie ma się nijak… ani do samej Nicole Kidman, ani do jej roli w „Being the Ricardos”.

Więcej najnowszych newsów z życia Nicole Kidman

W sieci można poczytać wiele negatywnych komentarzy, „To znakomita, wielokrotnie nagradzana aktorka Dlaczego jest ubrana jak uczennica? Nie fajnie”, dla przykładu inny brzmi: „Chciałbym usłyszeć koncepcję, która stoi za tym lookiem… bo nie rozumiem”.

Niemniej… taki brzuch, kto może się pochwalić taką figurą! Niezależnie od wieku. A jak wy oceniacie ten look? Tę figurę i samą Nicole Kidman?

Fot. Richard Milnes / MEGA / The Mega Agency / Forum

Nicole Kidman

Fot. MATRIXPICTURES.CO.UK / Matrix / Forum

Nicole Kidman na Critic’s Choice Awards/fot. Jen Lowery/Mega Agency/Forum