6 rano siłownia. A potem wrzuca GORĄCY filmik w bieliźnie i szpilkach
Jeszcze kilka dni temu pozowała na warszawskich ściankach. W ubiegłym tygodniu w Dzień Dobry TVN opowiadała, jak to jest być wziętą modelką. Teraz jest już w Nowym Jorku i wrzuca na Instagram zdjęcia, na których utrwala momenty pracy i relaksu.
Sandra Kubicka w Nowym Jorku
Tych pierwszych będzie chyba więcej, bo zawód modelki wcale nie jest taki łatwy i przyjemny, jak się może wydawać.
Zobacz: Sandra Kubicka – nowa it-girl na polskich salonach?
Chcecie dowodów? Oto je macie – poranek, godzina 6.00. Kiedy inni przewracają się na drugi bok, Sandra jest już na siłowni.
6 rano.. Kubicka na siłowni, przed praca. Podobno kto rano wstaje temu Pan Bóg daje.. to może mi dzisiaj da. Trzymajcie kciuki!!!! – pisze modelka.
Po kilku godzinach na Instagramie ląduje zdjęcie z planu zdjęciowego. Sandra stoi na tarasie wysokiego budynku. W tle architektura Nowego Jorku. Ona sama pozuje w seksownej bieliźnie i szpilkach zapinanych w kostkach.
Czytaj też: Czy jeśli będziemy spędzać wieczory jak Sandra Kubicka… (Instagram)
Można zazdrościć. A można wstać o szóstej rano i…



[b]gość, 19-10-16, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 15:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]gimby sie podniecaja ze chodza spac o 12 czy 1,zenada[/quote]Po 8h w korpo potem dom sprzatanie gotowanie praswanie dzieci i o 21 padam a 30tki jeszcze nie przekroczyłam[/quote]Coś to słabo płacą w tym korpo, że nie masz gosposi. Damulki mają ale to trzeba być dobrym w łóżku.
a ja chodze spac okolo 1 ale jest to za pozno i rano pozniej nie moge wstac… zauwazylam, ze najlepiej klasc sie ok 22 wtedy rano jestem jak nowo-narodzona!
Okropne zdjecie bez szyi. Krzywa
Jest jakoś dziwnie odpychająca…
Jeny znam wiele tak ładnych i zgrabnych dziewczyn i jakos kariery nie robią,to jest żałosne…kolejna nijaka panienka. Czym tu się zachwycać?Nie jest brzydka i ma ładne ciało,ale to przecież niewiele.
[b]gość, 19-10-16, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 15:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]gimby sie podniecaja ze chodza spac o 12 czy 1,zenada[/quote]Po 8h w korpo potem dom sprzatanie gotowanie praswanie dzieci i o 21 padam a 30tki jeszcze nie przekroczyłam[/quote]Potwierdzam, 21 lat, studia i praca na 3/4 etatu, jak i 20 zasypiam o 5 wstaję, znajomi się obrażają bo nie mam czasu na piwo pójść… Cóż.
ja chodze spać o 21 w dni robocze bo do pracy mam na 6. Później mam ostry trening siłowy ,zakupy i tak czas mija, a o 21 już ledwo żyje
[b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]gimby sie podniecaja ze chodza spac o 12 czy 1,zenada
[b]gość, 19-10-16, 15:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]gimby sie podniecaja ze chodza spac o 12 czy 1,zenada[/quote]Po 8h w korpo potem dom sprzatanie gotowanie praswanie dzieci i o 21 padam a 30tki jeszcze nie przekroczyłam
normalny czlowiek kladzie sie spac około 22-23 bo po prostu chce mu sie spac o takiej porze po calym dniu…moze ktos kto ma wolny czas chodzi spac pozniej bo nie musi rano wstawac
[b]gość, 19-10-16, 18:07 napisał(a):[/b]normalny czlowiek kladzie sie spac około 22-23 bo po prostu chce mu sie spac o takiej porze po calym dniu…moze ktos kto ma wolny czas chodzi spac pozniej bo nie musi rano wstawacPo co to uogólnienie? Uważam, że jestem normalnym człowiekiem , a zasypiam około 1 i często muszę wstać o 5…
taka sama z niej wzieta modelka jak z aski krupy,troche sesji w bieliznie lub nago i tyle..
Tez chodzę biegać o 6, wstaje o 5.30 . Później Mąż idzie do pracy i wraca wieczorem to synka samego nie zostawię
[b]gość, 19-10-16, 09:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]Ha ha ha ha ha:))))))))[/quote]Tu stara baba,ktora rowniez idzie spac o 22 a na silowni juz o 6 rano.Majac treningi i prace muusze miec odpowiednia dawke snu bo mi sie organizm zbuntuje[/quote]Ja na 7 do silowni chodze. Ide spac o 22 i wstaje o 6. Musze pospac chociaz te 8 godzin, bo w innym przypadku zle sie czuje
[b]gość, 19-10-16, 14:05 napisał(a):[/b]a ja mam do pracy na 9 i wstaje po ósmej i mam w dupie wasze wywody co rano robicie a czego nieto po co to czytasz? a my mamy w d***ie o której wstajesz
[b]gość, 19-10-16, 08:39 napisał(a):[/b]Nie podoba mi sie jej figura?!? mi się tylko część jej makijaży nie podoba, samą twarz ma b. ładną, figurę również 🙂 dodatkowo robi wrażenie miłej i ogólnie pozytywnej osoby. Pozostaje tylko życzyć sukcesów
[b]gość, 19-10-16, 09:02 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.ale się uśmiałam 😛 poczułaś się lepiej dogryzając komuś, kto rano wstaje? uważasz, że siedzenie do późna sprawia, że jesteś lepsza?nawet gdyby się kładła spać o 19 to co ci do tego? jej życie, jej sprawa.
a ja mam do pracy na 9 i wstaje po ósmej i mam w dupie wasze wywody co rano robicie a czego nie
“Kiedy inni przewracają się na drugi bok, Sandra jest już na siłowni.” Sandra to jest na tej siłowni o 6 raz na ruski rok wiec przestańcie pierdzielić głupoty. Jak tak będzie wstawać codziennie to pogadamy. Tylko żeby biednej imprezki nie kolidowały z tą siłownią 😀
[b]gość, 19-10-16, 11:00 napisał(a):[/b]To jest takie próżne….Jak większość dzisiejszego świata… Gdyby nie było popytu to nie byłoby i podaży.
[b]gość, 19-10-16, 09:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 09:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]Ha ha ha ha ha:))))))))[/quote]Tu stara baba,ktora rowniez idzie spac o 22 a na silowni juz o 6 rano.Majac treningi i prace muusze miec odpowiednia dawke snu bo mi sie organizm zbuntuje[/quote]Ja na 7 do silowni chodze. Ide spac o 22 i wstaje o 6. Musze pospac chociaz te 8 godzin, bo w innym przypadku zle sie czuje[/quote]to na którą wy do pracy chodzicie? Ja o 7 już wyjeżdżam z domu,nie wiem kiedy miałabym zjeść posiłek przedtreningowy,poćwiczyć,posiłek potreningowy,wykąpać się i wyszykować do pracy,próbowałam wstać o 4 ale to jest masakra mam spowolnione ruchy rano
To jest takie próżne….
Jestem nią zachwycona! Śliczna, sympatyczna i bardzo seksowna dziewczyna! 🙂
[b]gość, 19-10-16, 01:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]Ha ha ha ha ha:))))))))[/quote]Tu stara baba,ktora rowniez idzie spac o 22 a na silowni juz o 6 rano.Majac treningi i prace muusze miec odpowiednia dawke snu bo mi sie organizm zbuntuje
Kto ją na siłę promuje?
[b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]Ha ha ha ha ha:))))))))
[b]gość, 19-10-16, 01:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…[/quote]
Nastepna labadziara😱
[b]gość, 19-10-16, 00:20 napisał(a):[/b]Dziewczyny, znacie jakieś sposoby, by piersi choć trochę urosły? Mam 21 lat, rozmiar a. Mam przez to masę kompleksów i w ogóle nie czuje sie kobieta. :(Chirurg albo psycholog. Ewentualnie obejrzyj zdjecia z plazy (paparazzich, nie z sesji) modelek, i hf i vs, potem wygoogluj sobie ich facetów (którzy na ogół sa piękni, bogaci i mogli miec każda), moze ci to wybije głupoty z głowy
myślisz źe jak cycki “wybijają “Ci zęby to jest fajnie?
Dziewczyny, znacie jakieś sposoby, by piersi choć trochę urosły? Mam 21 lat, rozmiar a. Mam przez to masę kompleksów i w ogóle nie czuje sie kobieta. 🙁
[b]gość, 19-10-16, 00:20 napisał(a):[/b]Dziewczyny, znacie jakieś sposoby, by piersi choć trochę urosły? Mam 21 lat, rozmiar a. Mam przez to masę kompleksów i w ogóle nie czuje sie kobieta. :(Przytyć? Ale nie zawsze działa, znam grubsze osoby (kobiety) płaskie jak najchudsze anorekretyczki. Większości jednak to “pomaga”. Tylko pytanie czy chcesz być grubsza dla posiadania biustu czy lepiej zainwestować w jakąś operację lub nie wiem w co.
[b]gość, 19-10-16, 01:06 napisał(a):[/b]no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.Stare baby? Starzy ludzie mniej śpią, czesto słuchają radia do 1-2 w nocy albo rozwiązują krzyżówki… raczej jak normalni ludzie, którzy wyrośli z wieku podniecania sie faktem wyprowadzki i braku restrykcji godzinowych…
Nie podoba mi sie jej figura
no jak chodzi spac o 22 jak stare baby to nie ma problemu by wstac przed 6.
[b]gość, 19-10-16, 00:28 napisał(a):[/b]myślisz źe jak cycki “wybijają “Ci zęby to jest fajnie? Tabletki anty mi sporo sie powiększyły jeden rozmiar na pewno spróbuj 🙂
W granatowym kombinezonie wyglada, jak Gosia Andrzejewicz…