Kilka lat temu Rosie Mercado miała ogromną nadwagę. Modelka ważyła 186 kg. Była otyła, ale jej walory znajdowały wielu fanów. Rosie pozowała w reklamach jako modelka Size Plus, była popularna w grupie „dużych” dziewczyn.

Zobacz: To pierwsze zdjęcia Seleny Gomez od dwóch miesięcy. Ależ ona schudła!

W pewnym momencie Mercado podjęła decyzję z zmianie stylu życia. Zaczęła się odchudzać. Dieta i treningi szybko zaowocowały nową sylwetką.

Kilka tygodni temu Rosie oznajmiła, że schudła 113 kg! Figura modelki jest nie do poznania. Pozostały krągłe biodra, ale nie ma śladu po ogromnej tuszy. Internauci gratulowali, ale na ROsie spadły też gromy! Nie uwierzycie, co nie spodobało się ludziom…

W grupie śledzących Instagram modelki znalazły się osoby, które zarzuciły kobiecie… zdradę ideałów. Aktywiści zachęcający do kultu pełnego ciała obsypali modelkę brzydkimi komentarzami. Najgorszy był ten JEDEN.

Idź, znajdź jakiś most, skocz z niego i się zabij – napisała obrzydliwie znajoma Mercado z internetu.

Aktywistka, która utożsamiała się z Rosie (a raczej jej wagą) poczuła się zdradzona przez modelkę.

Rosie nie odpowiedziała atakiem na atak. Zamiast tego przygotowała wzruszającą odpowiedź:

Chciałabym zaprosić cię, abyś dołączyła do mnie na tym moście i spojrzała na wszystko z mojej perspektywy – pisze Mercado – ponieważ widok stąd jest piękny i niesamowity.

Czytaj też: Elżbieta Romanowska zdradziła w SHAPE, ile kg schudła po Tańcu z gwiazdami

Ale to nie koniec. Najbardziej NIESAMOWITA jest końcówka jej listu:

Jeśli zdecydujesz się zostać na dole i oczekiwać wielkiego plusku, dowiedz się, że jedyną rzeczą, jaką zobaczysz, będzie mój cień, gdy będę skakać i wzbijać się do lotu, ponieważ jedyną drogą, jaką widzę przed sobą, jest ta ku górze – napisała Rosie Meracdo.

Rosie podkreśla, że po zrzuceniu ponad 100 kilogramów czuje się nie tylko lżejsza, ale i szczęśliwsza. BRAWO!

“God is within her, she will not fall.” — Psalm 46:5 #faith #strength #latina

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ROSIE | MERCADO (@rosiemercado)