Andie MacDowell (64 l.) ujawniła właśnie, że jej przyjaciółka i gwiazda Sharon Stone (64 l.), zachęciła ją do korzystania z aplikacji randkowych. Aktorka podzieliła się swoimi związkowymi sekretami, występując jako gość w The Jennifer Hudson Show.

Andie MacDowell przyszła na galę bez stanika

Sharon Stone zadzwoniła do mnie, aby powiedzieć mi, że jest w Raya [aplikacja randkowa] Ale i tak brzmi to zabawnie. To może być zabawne […] Nigdy wcześniej tego nie robiłam i tak naprawdę nie chodziłam na randki. Nie wkładałam w to energii, byłam tak szczęśliwy, pracując i robiąc inne rzeczy, a teraz skupię się na próbach umawiania się na randki. Tak naprawdę, głównie po to, aby przeprowadzić badania do mojego nowego programu, wyznała Andie MacDowell.

64-letnia Andie MacDowell umawia się na randki

Ostatnia randka, na której byłam, była swego rodzaju katastrofą […] I myślę, że to był jeden z powodów, dla których się poddałam. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było to, że poszliśmy do muzeum, a on spojrzał na mnie, zbliżył się do mojej twarzy i powiedział: „Wiesz, jesteś piękna jak na swój wiek” […] Zwykle nie jestem tak szybka, ale powiedziałam mu: „Dlaczego po prostu nie powiesz, że jestem piękna?

Andie MacDowell chwali się piękną córką

W sieci od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, że 64-latka randkująca poprzez aplikacje jest żałosna, było też wiele spostrzeżeń, że świat się zmienia i super, że Andie MacDowell nadal chce znaleźć miłość lub tylko cielesność. Jakie jest wasze zdanie?

Fot. Stoccy / ddp images / Forum