Gosia Andrzejewicz  po sukcesie Eurowizji w Kijowie, po takich hitach jak: „Pozwól żyć”, „Trochę ciepła”, „Lustro”, czy „Wojowniczka” nagle usunęła się w cień. Później założyła konto na Instagramie i zaczęła powoli o sobie przypominać. Sporo szumu zrobiły jej zdjęcia z 3 tygodniowych wakacji w Tajlandii.

Ponętna Gosia Andrzejewicz na plaży w Tajlandii (ZDJĘCIA)

Po powrocie z Tajlandii wokalistka pochwaliła się, że schudła 7 kg. Najczęściej podczas urlopu przybieramy na wadze, a u Andrzejewicz nic z tych rzeczy. W rozmowie w „Wideoportalem” zdradziła, jak jej się udało tyle zrzucić.

Azjaci nie jedzą glutenu, ani nic z laktozą. Ich główne wyżywienie to ryż i warzywa bardzo ostro przyprawione. Najczęściej jest to jakaś ryba, owoce morza i dużo zup

– tłumaczyła.

W czwartkowy wieczór Gosia pojawiła się na największej imprezie w roku, która przyciąga tłumy gwiazd – Magnum Fashion Show 2019. Jak zwykle błyszczała swoimi długimi blond włosami, które są jej znakiem rozpoznawalnym. Założyła żółtą, satynową sukienkę do kolan i cielistą marynarkę. Do tego dobrała czerwone szpilki i torebkę w formie srebrnego kuferka.

Gosia Andrzejewicz pochwaliła się ukochanym (FOTO)

Przez całą imprezę towarzyszył jej restaurator i dyrektor generalny konkursu Mister Polski – Norbert Dąbek.

Widać, że schudła? Jak Wam się podoba stylizacja Gosi?

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Gosia AndrzejewiczSK: , , , , , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA
scena z: Gosia AndrzejewiczSK: , , , , , , , , , fot. Gr¹bczewski/AKPA