Joan Collins (89 l.) znów sprawiła, że ludzie zbierają szczęki z podłogi. Dosłownie. Aktorka i była modelka raz jeszcze pokazała, na co ją stać. Tym razem podczas wycieczki w poszukiwaniu kwitnący wisterii z mężem Percym Gibsonem.

Joan Collins chwali się nogami w seksownych pończochach

Szukam #wisterii, która kwitnie tylko #wiosną […] Ubrana w kurtkę @ysl z lat 80. #shoppingmycloset, podpisała karuzelę zdjęć na Instagramie w ostatni piątek.

Na pierwszym zdjęciu ikona Hollywood wygląda stylowo, pozując obok drzewa w za dużych okularach przeciwsłonecznych, złotych kolczykach, czarnych, oczywiście obcisłych spodniach, półprzezroczystym topie w paski i klasycznej, skórzanej kurtce Yves Saint Laurent.

Joan Collins wygląda coraz lepiej

I mimo że zdjęcie zgrabnej 89-latki jest „ulepszone” filtrami, to nie zmienia faktu, że Joan Collins wciąż zachwyca… chociażby swoją postawą życiową. Do tego ona starzeje się… wstecz, w końcu 23 maja 2023 skończy okrągłe 90 lat!

89-letnia Joan Collins pluska się w basenie. To jest życie

Mój Boże, jak ta siła natury może osiągnąć 90 lat i to za miesiąc?, napisał jeden z fanów, inny dodał, Niesamowity i wspaniały przykład dla wszystkich.

Zgadzacie się?

Fot. Bridgeman Images – RDA / Forum

JOAN COLLINS with her first husband MAXWELL REED Date:

JOAN COLLINS with her first husband MAXWELL REED Date:

Joan Collins Fot. Old Boy’s Club / BACKGRID / Backgrid UK / Forum