Oglądając pokazy Victoria’s Secret można mieć wrażenie, że do ideałów bardzo nam daleko. Boskie ciała aniołków każdego roku wpędzały w kompleksy miliony kobiet na całym świecie. Prężące biusty i chwalące się płaskimi brzuchami oraz genialnymi udamu modelki wyglądały jak z innej planety.

Słodziaki! Behati Prinsloo i Adam Levine wciąż zakochani (ZDJĘCIA)

Gdzież nam do nich – myślałyśmy przeglądając fotki z wybiegu.

W 2019 roku po raz pierwszy od lat pokaz VS nie odbył się. Marka ogłosiła, że musi przepracować i przedefiniować swoje standardy. W świecie body positive obecność ściśle wyselekcjonowanych bogiń nie działa zbyt dobrze na wyobraźnię klientek.

Zresztą – bądźmy szczerzy. Modelki, zanim trafią na wybieg VS, tygodniami harują na efekt wow. Dieta, ćwiczenia, potem odwodnienie organizmu. Wszystko po to, by tego jednego dnia wyglądać jak milion dolarów.

Behati Prinsloo pobija rekord. Pokazała sylwetkę 2 tygodnie po PORODZIE

A jak jest na co dzień? Normalnie. Spójrzcie na 31-letnią Behati Prinsloo. Żona Adama Levine relaksuje się właśnie na wakacjach. Modelka ma w nosie fakt, że jej brzuszek wcale nie jest płaski. Nie ma talii osby ani biustu w rozmiarze C. Zwykłą dziewczyna. Sami zobaczcie.

Adam Levine ofiarą obrzydliwej plotki. Miał pobić żonę i dziecko!

Cabo San Lucas, MEXICO – *EXCLUSIVE* – Behati Prinsloo w bikini, fot. HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Cabo San Lucas, MEXICO – *EXCLUSIVE* – Behati Prinsloo w bikini, fot. HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum