Na początku marca tego roku ujawniono, że w 2021 Abby potajemnie poślubiła byłego żołnierza. Chwilę później „trolle” zalały internet teoriami i pytaniami na temat charakteru małżeństwa Abby, biorąc pod uwagę fakt, że ona i jej siostra Brittany mają wspólne narządy płciowe.

Teraz bliźniaczki syjamskie, Abby i Brittany Hensel (32 l.) odpowiadają internetowym hejterom, „To wiadomość dla wszystkich hejterów tutaj […] Jeśli nie podoba ci się to, co robię, ale oglądasz wszystko, co robię, jesteś fanem”.

Zrośnięte tułowiem siostry i ich reality show

Tego samego dnia bliźniczki opublikowały na TikToku rolkę z kilkom starożytnymi rzeźbami syjamskich bliźniąt. Abby i Brittany Hensel zwróciły uwagę na to, że osoby takie jak on są na świecie od tysięcy lat.

Siostry Abby i Brittant Hensel

Historię Abby i Brittany można było oglądać w amerykańskiej telewizji od 1996 roku. Zaś 10 lat później światło dzienne ujrzał dokument „Joined for Life”. Bliźniaczki Hensel wystąpiły również w kultowym show „My sweet 16”.

Znacie je z reality show. Teraz jedna z sióstr jest mężatką

Siostry Hensel są przykładem częściowego bliźniactwa z dwiema głowami połączonymi jednym tułowiem. Abby i Brittany Hensel mają wspólny krwiobieg i wszystkie narządy poniżej pasa. Każda z nich kontroluje również jedną rękę i jedną nogę. (Abby kontroluje lewą stronę tułowia, Birttany prawą).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: