Abby i Brittany Hensel urodziły się w 1990 roku, a ich rodzice, Patty i Mike, zdecydowali wówczas, że nie będą ich rozdzielać ze względu na ogromne ryzyko operacji. Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel, które zyskały światową popularność dzięki programowi „Oprah” i reality show w stacji TLC są… zamężne. A przynajmniej jedna z nich. Z oficjalnych dokumentów wynika, że Abby Hensel poślubiła weterana amerykańskiej armii Josha Bowlinga w Minnesocie i to w… 2021 roku.

60-letnia polska aktorka urodziła bliźnięta

Ponieważ Abby i Brittany są bliźniętami syjamskimi typu „dicephalus” – co jest rzadkim zjawiskiem. Bliźnięta tego typu mają wspólne wszystkie narządy poniżej pasa. Dlatego też ślub jednej z nich wywołał wiele pytań na temat „ustaleń pary” z Brittany.

Internet zastanawia się czy Abby i Brittany tak naprawdę są w związku z Joshem Bowlingiem.

Abby i Brittany Hensel

Na materiałach wideo ze ślubu Bowlinga i Hensel widać, jak para tańczy podczas prywatnej ceremonii. Mimo, że obie siostry tańczyły z panem młodym, ten całował tylko Abby. 

60-letnia aktorka urodziła bliźnięta. Teraz dzieci dopytują o ojca

Oficjalnie Abby Hensel jest macochą córki Bowlinga. Niekonwencjonalna para wygląda na szczęśliwą. Zatem, jakikolwiek ten „układ” może wydawać się dla innych dziwny, ważne, by przede wszystkim „działał” dla nich!