Dzisiaj Super Express podał niepokojącą informację na temat Agaty Młynarskiej (53 l.). Dziennikarka miała tracić wzrok przez przyjmowanie silnych sterydów.

Agata Młynarska przyznaje się do operacji. Kosztowała ją 9 tysięcy

Plotkę powtórzyły inne portale, pisząc w dramatycznym tonie, że z jej zdrowiem bardzo źle się dzieje. Agata postanowiła zdementować te doniesienia na swoim Instagramie.

Śpieszę poinformować, że wbrew temu co czytam o sobie w tabloidach – nie ślepnę, nie wybieram się do ślubu kościelnego, czuję się bardzo dobrze, pracuję jak zawsze. To czystya klasyka z cyklu „ fabryka kurzu w podwórzu”😂 Ale nie ja tu jestem ważna- wypisywanie bzdur na temat konsekwencji brania sterydów, straszenie ludzi, histeryczny ton, bełkot, niesprawdzone informacje i robienie z czyjegoś zdrowia sensacyjnego serialu jest czynem szkodliwym i podłym. Nie wspomnę już o uczciwości dziennikarskiej i zwykłej przyzwoitości.

Agata Młynarska szczerze o dysfunkcyjnej rodzinie i terapii

Zapewnia, że gdyby coś się działo, sama poinformuje swoich fanów.

Jeśli by coś się działo ze mną, jak wiecie, pierwsza o tym napiszę. Przecież po to tu razem jesteśmy😘😘😘 Zdrowia życzę wszystkim a zwłaszcza tym, co wypisują te bzdury.

Tajemnica Melanii Trump ujawniona?! To dlatego wciąż nosi wielkie okulary!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Śpieszę poinformować, że wbrew temu co czytam o sobie w tabloidach – nie ślepnę, nie wybieram się do ślubu kościelnego, czuję się bardzo dobrze, pracuję jak zawsze. To czystya klasyka z cyklu „ fabryka kurzu w podwórzu”😂 Ale nie ja tu jestem ważna- wypisywanie bzdur na temat konsekwencji brania sterydów, straszenie ludzi, histeryczny ton, bełkot, niesprawdzone informacje i robienie z czyjegoś zdrowia sensacyjnego serialu jest czynem szkodliwym i podłym. Nie wspomnę już o uczciwości dziennikarskiej i zwykłej przyzwoitości. Kolegom z różnych redakcji zalecam sięganie do źródeł, pofatygowanie się na rozmowę z lekarzem, wyjaśnienie ważnych kwestii, co czytelnikom z pewnością się należy. @plejadapl – dziękuję za telefon. Jeśli by coś się działo ze mną, jak wiecie, pierwsza o tym napiszę. Przecież po to tu razem jesteśmy😘😘😘 Zdrowia życzę wszystkim a zwłaszcza tym, co wypisują te bzdury. #fabrykakurzuwpodwórzu #bzdury #tabloidy #plotki #nieczytajciebzdur #czujesiedobrze #zdrowiejestnajważniejsze #nieswoistezapaleniejelit #uśmiech #dystans @agata_mlynarska

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)