Agata Młynarska jest szczęśliwą żoną prawnika Przemysława Szmidta. Wzięli ślub cywilny 22 marca 2014 roku. Z tej okazji dziennikarka upamiętniła rocznicę przepięknymi zdjęciami na Instagramie. Opublikowane fotografie nie pochodzą ze ślubnej sesji zdjęciowej, jak większość gwiazd pokazuje, a jedynie spontanicznie zrobionymi przez fotografa.

Agata Młynarska szykuje ślub?! Tylko spójrzcie na tę SUKNIĘ!

5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50tkę postanowiło powiedzieć sobie „TAK”

– napisała Agata.

Agata Młynarska – mąż

Ujawniła, że na ślubie byli obecni jedynie świadkowie. Za to, nie byle jacy świadkowie. Na ślubie była obecna znana działaczka z czasów PRL i posłanka,  Henryka Krzywonos-Strycharska oraz znana aktorka, Joanna Kurowska.

 I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość❤️

– czytamy.

Agata Młynarska szczerze o dysfunkcyjnej rodzinie i terapii

Młynarska była już wcześniej dwa razy zamężna. Po raz pierwszy wyszła za doktora historii, Leszka Kieniewicza. Jednak po 10 latach się rozstali. Mają dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Później wyszła za Jerzego Porębskiego, z którym już po roku się rozstała. Przez jakiś czas spotykała się też z  Jarosławem Kretem.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50tkę postanowiło powiedzieć sobie „TAK”. Ceremonii towarzyszyli jedynie świadkowie Henia Krzywonos-Strycharska i Joanna Kurowska. I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość❤️#rocznicaślubu #wedding #love #mążiżona #happy #sensoflife #agatamlynarska @agata_mlynarska @palexandros_11 @joannakurowska_official @krzywonosstrycharska foto @marysia_winek

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Agata Młynarska,
Agata Młynarska, Agata Młynarska
Agata Młynarska Agata Młynarska