Agnieszkę Kaczorowską (27 l.) często widzimy w lekkim makijażu. Aktorka nie ma też problemu z tym, aby pokazać się całkowicie bez niego – nic dziwnego, bo ma ładną cerę. Zapytaliśmy ją, jaki jest jej przepis na taki zadbany wygląd, jak pielęgnuję skórę oraz czy zwraca uwagę na dietę.

Agnieszka Kaczorowska pokazała się BEZ MAKIJAŻU – ma tylko balsam na ustach i krem na twarzy (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska – jak dba o skórę?

Zapytaliśmy Agnieszkę, co robi po wstaniu z łóżka i czy długo zajmuje jej poranna pielęgnacja.

Rano po szybkim prysznicu nakładam krem pod oczy, krem na twarz, na dzień. Na noc więcej się dzieje, bo trzeba mocno oczyścić swoją skórę, nałożyć krem na noc, peeling, więc tych zabiegów wieczornych jest znacznie więcej.

Na co zwraca uwagę w kosmetykach? Gwiazda zdradziła, że testuje wiele marek, a jej cera nie jest bardzo wymagająca, więc nie szuka w nich konkretnych składników.

Ja bardzo lubię wszystkie nowinki kosmetyczne, lubię dowiadywać się więcej na temat produktów.. Nie jest tak, że mam jedną markę w łazience, czy patrzę na jakiś konkretny składnik. Mam dosyć neutralną skórę, nie jest ona wymagająca, także sprawdzam nowości i testuje, czy są dobre dla mnie.

PIELĘGNACYJNE ŚRODY: Magda Pyznar kąpie się w olejku z dzikiej róży i zdradza tanie, a dobre przepisy na domowe maseczki

Zapytaliśmy Agnieszkę, czy ma jakieś ulubione domowe sposoby na ładną skórę? Czy przestrzega rytuałów – np. pije rano specjalne koktajle, aby zachować promienną cerę?

Powiem szczerze, że nie. Zawsze w mojej łazience coś  się znajdzie. Kiedy czuje, że moja skóra potrzebuje nawilżenia, szukam odpowiedniej maseczki. W mojej łazience królują dobre kosmetyki, więc nie boje się, że coś mi zaszkodzi.

Agnieszka Kaczorowska o swojej diecie

Tancerka, która kilka lat temu sporo schudła, ma świetną figurę nawet mimo tego, że niedawno urodziła dziecko. Czy dba szczególnie o dietę? I czy patrzy na to, co je pod względem tego, aby nie zaszkodziło skórze? Przyznała, że według niej wiele zależy od samopoczucia i zdrowia psychicznego.

Ja w ogóle bardzo głośno mówię o tym, że to, jaką mamy figurę, czy skórę w dużej mierze zależy od tego, jak się czujemy. To jest istotne obok tego nawilżania, oczyszczania, stosowania kosmetyków, czy odżywiania. Ważne jest to, abyśmy mieli w sobie dobre emocje.  To jest moja najlepsza „dieta” i sposób na to, żeby dobrze wyglądać.

A jak Agnieszka maluje się na co dzień? Czego używa?

Na pewno stosuje lekki podkład, tusz do rzęs obowiązkowo, grzebyczek do brwi, żeby je przeczesać po nocy, balsam na usta i to wszystko.

View this post on Instagram

Niektórzy mylą pewność siebie czy poczucie własnej wartości z egoizmem czy zadufaniem. Uważam, że potrzeba umiejętności i świadomości w tym temacie. To cechy niesamowicie potrzebne w dzisiejszych czasach, ale aby je wypracować należy poznać narzędzia, a potem systematycznie z ich pomocą budować swoją siłę charakteru!💗 ___________________ Mam dla Was coś specjalnego ! Już 20 października w Warszawie odbędzie się niezwykłe spotkanie – „Akademia Always: Postaw na Siebie”. Będę tam i poprowadzę jeden wykład. Fantastyczna wiadomość jest taka, że to spotkanie jest zupełnie za darmo, ale jest tylko 30 miejsc❗️ Aby wziąć udział w tym wydarzeniu: 👉🏻 Zrób zdjęcie, wrzuć na swój IG. 👉🏻 W opisie umieść wszystko, co kojarzy Ci się z pewnością siebie – sytuacje, miejsca, a nawet przedmioty! Im kreatywniej, tym lepiej! 👉🏻 Koniecznie dodaj hasztag #akademiaalways __________________ Ja oraz inni prelegenci chcemy dać Wam coś od siebie, abyście odkryły swoją wewnętrzną siłę bądź umiały ją pielęgnować…abyście były kimkolwiek chcecie, pozostając sobą! 💗 ___________________ Regulamin dostępny nahttps://allaboutlife.pl/2019/10/01/regulamin-akademia-always/ @allaboutlife.pl Marka skontaktuje się ze zwyciężczyniami poprzez IG. ‪___________________ Powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia ! 😉 #alwayssensitive #akademiaalways #zawszebadzsoba #zawszebadzkobieta

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

ZOBACZ TAKŻE:

Magdalena Pieczonka zdradza Kozaczkowi swoje największe WTOPY makijażowe (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

PIELĘGNACYJNE ŚRODY: Anja Rubik i krem za 9 złotych. Jak dbać o cerę nie wydając fortuny?

PIELĘGNACYJNE ŚRODY: Agata Biernat zdradziła od jakich trików pielęgnacyjnych jest uzależniona!

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA