Obecnie w show-biznesie trwa prawdzie baby boom – ciąża za ciążą. Niedawno dziecko powitały na świecie: Sara Boruc, Izabela Janachowska i Anna Czartoryska-Niemczycka, a niebawem urodzą: Agnieszka Kaczorowska, Natalia Klimas, Joanna Jarmołowicz i  Joanna Krupa.

Agnieszka Kaczorowska nie rezygnuje z treningów – a brzuszek jest taki duży!

Maria Dejmek w ciąży

Dzisiaj w programie TVP „Pytanie na śniadanie” kolejna gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a jest nią aktorka – Maria Dejmek. Po programie pochwaliła się też zdjęciem na Instagramie.

Bąbelku, świat z Tobą jest po prostu piękniejszy! Czekamy na Ciebie! Mama i Tata💖

– napisała Dejmek.

Zdjęcie skomentowała nawet serialowa babcia z „Barw Szczęścia” – Adrianna Biedrzyńska.

A babcia Ada już nie może się doczekać … ❤️❤️❤️ 💋💋💋💕💕💕

– napisała aktorka.

Maria Dejmek kojarzona głównie z serialu „Barwy Szczęścia„, gdzie wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej. Poza tym czeka ją pierwsza premiera na dużym ekranie. Maria wystąpiła w filmie Patryka VegiPlagi Breslau„.

Joanna Krupa JEST W CIĄŻY! Modelka w DDTVN zdradziła, że zostanie MAMĄ! Widać już BRZUSZEK (ZDJĘCIA)

Nie zapominajmy też, że Maria Dejemek jest wnuczką jednego z najwybitniejszych reżyserów teatralnych w Polsce – Kazimierz Dejmka. Dziadek Marii był dyrektorem Teatra Nowego w Łodzi i Teatru Narodowego oraz ministrem kultury w latach 1993-1996.

Aktorka spodziewa się dziecka z aktorem Miłoszem Jaroszkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Valentines Day!!!💖💖💖

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Drogie Panie, jeżeli urodziny Waszego lubego zbliżają sie niemiłosiernie, a Wy nie macie pomysłu na spektakularną niespodziankę, oto przychodzę z pomocą💪 PO PIERWSZE Twój luby musi mieć urodziny dwa dni przed Tobą, w tym samym miesiącu (w naszym przypadku sierpień) PO DRUGIE wpadasz na genialny pomysł zeby wspólne świętowanie urodzin połączyć z wakacjami PO TRZECIE po trzech tygodniach przeglądania ofert „last minute” musi dojść do takiej kłótni ze na samą myśl o egzotycznych wakacjach odechciewa Ci się wszystkiego PO CZWARTE On przynosi Ci kwiaty, Ty robisz placki z cukinii (bo tylko to umiesz) więc mozna uznać ze romantyczną kolacje macie z głowy 🤪 PO PIĄTE znajdujecie wymarzone wakacje ale ten wydatek nieco nadwyrężył Twój budżet więc oznajmiasz ze w prezencie dostanie dużego buziaka 🤷‍♀️ #tojabedeprezentemkochanie😘 🎁#niebędędużogadać #niebędęCiębudzić😇 #odniedzielipozazasięgiem #wakacje🌴🌊🐬☀️☺️💃

Post udostępniony przez maria dejmek (@maria_dejmek)